Čištění podlah

Jakoukoli podlahu lze vyčistit. Stačí použít zázrak jménem strojové čištění

čištění a voskování linolea

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, čištění a voskování linolea, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. A v tomto článku se chceme zmínit o našem čištění podlah, které realizujeme strojovou metodou. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který dokáže vaši podlahu opravdu hloubkově vyčistit. Postup naší práce je následující způsobem – podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Zpravidla pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a vše necháme uschnout.

přípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahu

Kotoučový stroj je jediným přístrojem…

Kotoučový stroj je jediným přístrojem, který dokáže skutečně hloubkově vyčistit vaši podlahu. Je i velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že potom se podlaha mnohem jednodušeji udržuje a je stále čistá. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát. A to z toho důvodu, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. čištění a voskování linolea

čištění dřevěných podlahcena čištění podlahčištění betonových podlah

Na konzervování podlah používáme…

Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s ním dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků. Naposledy jsme podlahy čistili v prodejně se zahradními dekoracemi, kde si s podlahou už sami nevěděli rady, tak se rozhodli využít našich služeb. Vše jsme tedy vyčistili naší speciální kosmetikou a kotoučovým strojem, a potom podlahu zakonzervovali. Jsme moc rádi, že byli s naší prací spokojeni a začali využívat i naše další služby. O těch se můžete dozvědět na našich internetových stránkách.

čištění podlah cena z m2čištění průmyslových podlahceník čištění podlah

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top