Technologie

Látková plienka zadocek.sk

latkova plienka s vlacikom

Rozmýšľali ste niekedy nad vhodnou alternatívou plienok pre vášho drobčeka? Chcete pre váš malý zázrak len to najlepšie? Stránka zadocek.sk poskytuje látkové plienky od najlepších značiek.

Zadocek.sk je známy látkovými plienkami, ktoré sú vyrobené z bavlny a z bambusu. Príkladom je značka LittleLamb a preto neohŕňajte nos nad svetovými značkami! V ponuke máme látkové plienky vyrobené aj z bavlneného froté alebo dokonca, aj z konope. Doprajte pohodlie vášmu drobčekovi! 

Značky, ktoré ponúkame sú svetovo uznávanými. U nás nájdete aj plienky so systémom AIO, SIO a Kapsové plienky, ktoré sa strihom a spôsobom používania podobajú na jednorazové plienky. Každý typ plienky pozostáva z vkladacej plienky, ktorá je vyrobená z rôznych materiálov. Vkladacia plienka zabezpečuje vyššiu savosť plienky. 

Klasické štvorcové alebo viacvrstvové látkové plienky môžete použiť tiež na vyplnenie plienky. Kompletnú látkovú výbavu tvoria doplnky, ako sú vedierka na špinavé plienky, podložky na prebaľovanie či zväčšovače bodyčiek. Nesmieme zabudnúť na čistiace obrúsky a snappi sponky, kde dbáme vždy na kvalitu. 

Uznávaná fínska značka Manymonths, ktorej oblečenia sú vyrobené z vlny, patrí medzi svetové fenomény. Dokonale chráni vaše dieťatko pred chladom! Nebudete potrebovať množstvo vrstiev oblečenia. Okrem detského merino oblečenia môžete u nás nájsť aj kvalitné topánky značky Barefoot. Ak si potrebujete pred kúpou najprv nosítko vyskúšať, radi vám ho požičiame. Službu požičovňa poskytujeme len pre našich zákazníkov, dbáme na to, aby každý výrobok splnil vaše očakávania. Tiež poskytujeme poradenstvo k látkovým plienkam a k noseniu. 

Patríme k najlepším poskytovateľom látkových plienok na slovenskom trhu. Zamestnanci sú prívetiví, s veľkou ochotou vám pomôžu s každým problémom.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top