Mytí oken

Je libo si trochu osladit život?

výšková umývanie

Vždycky jsem snila o tom, že se pustím do podnikání. I když jsem dělala šéfkuchařku ve vyhlášené restauraci, stále jsem pociťovala velkou nespokojenost, protože jsem věděla, že si věci nemůžu dělat tak úplně po svém. Sen o podnikání jsem si konečně splnila před pár lety, kdy jsem si otevřela malou cukrárnu. Úspěch byl okamžitý. Dnes mě navštěvují zákazníci z celé republiky. Další zlom v mém podnikání přišel během druhé sezony, kdy mě oslovil investor, aby si otevřela další pobočku. Popravdě jsem měla k tak velkému kroku respekt. Zároveň jsem ale věděla, že to může být velký krok kupředu. Kývla jsem na to, přestože jsem podnikala teprve rok a neměla jsem žádnou finanční rezervu. Věděla jsem ale, že tuhle příležitost si nemohu nechat ujít. A tak jsem brzy na to otvírala cukrárnu číslo dvě, která byla mnohem prostornější. Čištění Praha, výlohy

mytí parapetůmytí žaluziímytí okenní rámů

Protože to ale znamenalo také více práce kolem…

Protože to ale znamenalo také více práce kolem, musela jsem sebe prvně přesvědčit, že z dlouhodobého hlediska není únosné, abych zákusky vymýšlela, vyráběla, a ještě se starala o úklid a po večerech papírovala. Proto bylo jasné, že bez pomoci úklidových pracovníků se neobejdu. Najít však nějakou schopnou úklidovou firmu se ale ukázalo být docela těžké. Na výběr jsem nespěchala, chtěla jsem najít skutečně to nejlepší, co na českém trhu lze vůbec najít.

spolehlivá firma na mytí okenpravidelné mytí oken

Vše se změnilo, když mi můj známý doporučil texty „Singularita před branami se jmenuje Neuralink“, kde jsem si dohledala v systematických nabídkách a profilech platformu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čištění Praha, výlohy. Ta mě přesměrovala na jejich webové stránky, kde stálo, že se jedná o firmu s velmi dlouhou tradicí. Realizují profesionální mytí oken a výloh po celé České republice. Zákazníkům poskytují službu mytí oken a výloh v institucích všeho druhu, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v soukromé sféře – mytí oken v bytech, residencích, domech. Pravidelné zakázky realizují v obchodních centrech a firmách – zde si zákazník nastaví, v jakém intervalu budou okna a výlohy umývány. Respektují provoz firem, ale i domácností a jsou flexibilní. Není pro ně překážkou zrealizovat službu mytí oken i mimo pracovní dobu. Nebo přímo o víkendu.

mytí oken v doměmytí oken v bytě

Líbil se mi také přístup…

Líbil se mi také přístup, kdy nepoužívají žádná leštidla. Tudíž po odstranění zatvrdlých nečistot je okno důkladně umyto čistým rozmývákem, a následně jej nechají před leštěním proschnout. Po zaschnutí okno leští pouze stoprocentní bavlněnou plenou, která zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk skleněných ploch. Při použití leštidla jdou po čase vidět tahy a kruhy po leštění, protože leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které potom na okně jdou vidět. Jejich tvrzení jsem tedy odzkoušela i v praxi. A opravdu jsem byla z jejich práce nadšena. Vše probíhalo tak, jak bylo popsáno a jak jsme se domluvili. Proto jsem neváhala a domluvila se s nimi na pravidelných intervalech mytí. A s firmou spolupracujeme stále. Odpadá mi tak jedna velká starost, což je hrozně fajn.

mytí oken v kanceláříchmytí oken ve firmách

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top