Ihned

Učí hendikepované surfovat na Bali: Je to jen o hlavě, najít cestu a překonat strach

Vše dělám jako ostatní, i když mi nedorostla pravá ruka, řešilo to jen okolí, mně přišlo lepší věnovat se radši sportu a hudbě. Surf je dynamický, voda kolem vás je neustále v pohybu, přestěhoval jsem se kvůli tomu na Bali, říká Milo Brzák, spoluzakladatel neziskovky Adapted, která pomáhá handicapovaným s extrémní sporty, hlavně surfováním.
Handicapovaní jsou demotivovaní některé sporty dělat, myslí si, že nemohou. My jim ukážeme, že limity neexistují, a je to ve výsledku o tom najít si k cestu, je to vše o hlavě, dodává.

Vše dělám jako ostatní, i když mi nedorostla pravá ruka, řešilo to jen okolí, mně přišlo lepší věnovat se radši sportu a hudbě. Surf je dynamický, voda kolem vás je neustále v pohybu, přestěhoval jsem se kvůli tomu na Bali, říká Milo Brzák, spoluzakladatel neziskovky Adapted, která pomáhá handicapovaným s extrémní sporty, hlavně surfováním. Handicapovaní jsou demotivovaní některé sporty dělat, myslí si, že nemohou. My jim ukážeme, že limity neexistují, a je to ve výsledku o tom najít si k cestu, je to vše o hlavě, dodává.Zpět na zdroj článku

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top