Čištění fasád

Nová fasáda je vždy potřeba

jak vyčistit plíseň

S kolegyněmi už několik let prodáváme v drogerii. Moc nás tato práce baví a naplňuje. Vždycky nás bavila kosmetika a malování. Také jsme si od puberty pravidelně dělaly nehty sobě navzájem a do toho se opečovávaly různými pleťovými maskami. Vždycky jsme se u někoho z nás sešly a dělaly jsme si takové „opečovávací“ odpoledne. Jedna se starala o druhou. Udělaly jsme si vždycky kosmetiku a pak jsme se upravily a také si vybíraly vhodné outfity na další týden. Zkrátka jako by nám bylo předurčeno dělat zaměstnání, které bude úzce souviset s naším vzhledem. Proto nebylo divu, když jsme si s kamarádkami rozhodly otevřít vlastní drogerii. jak vyčistit plíseň

péče o fasádyfirma na odstraňování plísní

V prostorech, které jsme pořídily…

V prostorech, které jsme pořídily, bylo dost místa i pro velký sklad. Takže jsme se jaly ihned objednávat tuny zboží. Nikdy se tedy nestane, že bychom něco neměly. Takto fungujeme už několik let. Proto je nutné jednou za čas pečovat i o vzhled našeho obchůdku, stejně tak jako pečujeme o náš vzhled – nás samotných. Všimly jsme si, že fasáda už není nejmladší a chtěla by opravit. Pustily jsme se do toho vlastními silami. Ale moc nám to bohužel nešlo a nechtěly jsme to ještě více pokazit. Proto jsme se rozhodly zavolat a objednat společnost, která profesionální ví, jak vyčistit plíseň.  Našly jsme ji na internetu a tvářila se velice dobře. Takže nám nic nebránilo v tom, abychom ji objednaly. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. čistí fasády speciální technikou oproti ostatním společnostem. Používají totiž pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě také byl starý vodní kámen a další nečistoty. Ty z fasády pracovníci také odstranili.

co dělat se vznikajícími plísněmijak ochránit nemovitost před plísněmi

Teď už ale k samotným…

Teď už ale k samotným následujícím postupům čištění. Mají na to velice promyšlený systém. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem LSG.

Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let. Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat, a oni půjdou svoji práci napravit. Pracovníci nám také mimo jiné podrobně vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. Bez obav jsme si ho také nechaly aplikovat. Fasáda teď vypadá jako nová. Jsme nadšené a společnost určitě doporučujeme!

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top