Čištění fasád

Nežádoucí nečistoty jako plíseň musí pryč

plíseň z vlhkosti

Pracuji v pivnici a už jsme se usnesli, že opravdu musíme nechat vyčistit fasádu. Protože už byla vážně hodně špinavá. A kdyby jenom špinavá, na pár místech byla dokonce plíseň z vlhkosti. A ta tam už opravdu nemohla zůstat. A taky mi bylo jasné, že ani já a ani nikdo z kolegů to nezvládne vyčistit, tak bylo potřeba se postarat o nějakou úklidovou firmu. A já dostala za úkol se o to postarat. Sice jsem z toho nebyla nadšená, ale co jsem měla dělat. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. Chtěla jsem někoho s dobrými referencemi, abych pak nedostala vynadáno, že jsem vybrala špatně.

jak zatočit s plísněmijak vzniká plíseň z vlhkosti

A našla jsem úklidovou firmu…

A našla jsem úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. A ti se o to postarali bez problému a musím vám ji všem vřele doporučit. Jejich protiplísňový nátěr je vážně senza. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. plíseň z vlhkosti

potřeba vyčistit fasádu

Touto interakcí dochází…

Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech.

Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou přitom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické, s trvalou funkcí. Takže pokud máte problémy s plísní a nebo se jich obáváte, rozhodně vám doporučuji, abyste si ten nátěr nechali dát. Protože díky tomu budou vaše problémy s plísněmi a nečistotami na vaší fasádě minulostí.

nečistoty na fasádě

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top