Mytí oken

Mytí velkých prosklených ploch a výloh v Praze? Zavolejte si ty správné odborníky

Praha mytí výloh

Nastoupila…

Nastoupila jsem do svého nového zaměstnanání, kde pracuji v kanceláři. Musím říci, že když jsem zde byla na pohovoru, tak jsem si okolí moc nevšímala. Šlo mi hlavně o to, abych dostala tu práci. Nicméně po nějaké době, kterou jsem zde strávila, jsem si všimla, že zde mají naprosto příšerně špinavá okna a že přes ně skoro není vidět ani ven. Což je poměrně škoda. Protože jsme umístěni vysoko v sedmém patře a při kávové pauze by si lidé mohli užívat výhled na velkou část města. Když jsem tedy potom jednou mluvila s mým nadříženým, tak jsem se zeptala, zda by s tím nešlo něco udělat. A bylo mi řečeno, že je to moc vysoko. Takže uklízečky to dělat nechtějí a že když jednou zaplatili firmu, která to měla udělat, tak stejně nakonec to neudělali pořádně. Takže to byly jen vyhozené peníze. Tedy jsem se opatrně zeptala, jestli by tomu nedali ještě jednu šanci, kdyby to udělala nějaká firma, kterou bych sama doporučila.

 

Měla…

Měla jsem totiž dobrou zkušenost s výjezdní skupinou myčů,  Praha mytí výloh, kteří u nás doma v loňském roce myli právě okna. Myslím si, že je to opravdu solidní firma. O které vím, že se kromě mytí oken specializuje i na mytí podlah, čištění koberců a odstraňování plísní a graffiti. Naštěstí, protože s šéfem dobře vycházím, tak řekl, že to můžeme zkusit. Tedy jsem hned dala jejich telefonní číslo, které jsem měla ještě uložené. Byla jsem překvapená, že hned následující týden u nás pracovníci, takže to doporučení přišlo vhod). Šéf pracovníky pozoroval při práci a bylo vidět, že sám byl překvapený, jakou práci odváděli. Opravdu všechno, ale úplně všechno poctivě umyli. Navíc také umyli a vyčistili všechny okenní rámy a plochy okolo nich, také očistili dokonce žaluzie.

 

Musím…

Musím říci, že z toho jsme byli překvapení všichni. Takový servis jsme nikdo nečekali. Ale co mě osobně potěšilo úplně nejvíc bylo to, že zde použili speciální impregnaci. Díky které bude voda po oknách pouze stékat a tedy budou déle čistá. A šéf byl úplně nejvíc asi překvapen, že zde potom po čištění nebyly vůbec žádné šmouhy. Ale dobře jsem věděla. Protože jsem se tehdy sama na to ptala, že je to díky tomu, že firma při čištění oken používají tzv. suchou metodu, což znamená, že na leštění nepoužívají žádné speciální čisticí prostředky. Ale že naopak dokonalé lesku docílí tím, že používají pouze bavlněné látky. Pomocí kterých vše vyčistí pouhou silou. A u nás těch ploch je opravdu hodně. Tedy to je práce opravdu jen pro proškolený personál. Šéf byl velice s mým doporučením spokojen. Já jsem také byla ráda, že už je to moje druhá zkušenost, kdy odvedli vynikající práci. Tím pádem mě to utvrdilo v přesvědčení, že se na ně ještě v budoucnu obrátím. Skvěle odvedená práce. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top