Čištění fasád

Na odstranění plísně pomůže profi nátěr

plíseň na zdi

Bydlím…

Bydlím ve starším domě, který jsme zdědily po prarodičích. Bohužel dům je stále vlhký a začala se nám objevovat plíseň jak uvnitř domu, tak zvenku na fasádě. Uvnitř se jí ještě dokážeme jakštakš zbavit běžnými přípravky, ale plíseň na zdi a na fasádě to už je horší. Přicházelo v úvahu buď prodej domu nebo si najít nějakého odborníka. Ale, že bych prodala dům po prarodičích a našla jsem si za něj jiný nepřicházelo v úvahu. Slíbila jsem prarodičům, že ho nikdy neprodám. Navíc jsem k němu měla sama citový vztah. Takže bylo potřeba najít jiné řešení. Takže jsem začala na internetu hledat nějakou firmu, která by se o to postarala. A našla jsem firmu, se kterou jsem se hned zkontaktovala. Firma totiž měla samé pozitivní recenze. Tak to pro mě byla jakási jistota, že se bude jednat o profíky a  jen zbytečně nevyhodím peníze z okna.

 

Tato firma…

Tato firma používá k odstranění plísní ekologický produkt, který je určený i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech, což mě hnedka nadchlo, protože mi to dalo jistotu, že to bude bezpečné a ne nějaká drastická škodlivá chemie. Pracovníci nejprve zeď zbavili veškerých plísní a nečistot a zamalovali místa barvou. Celkový detailní popis jejich práce byl následující. Nejdříve provedlimechanické a chemické čištění fasády, tlakovou vodou s čistící chemií a udělali chemický nástřik poté provedli ošetření fasád protiplísňovým nátěrem.  LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

 

Na fasádě…

Na fasádě nebylo vůbec poznat, že by tam nějaká plíseň někdy byla. Rozhodli jsme se tento nástřik aplikovat i dovnitř a skvělý výsledek. Po odstranění plísně druhý den zdi ošetřili protiplísňovým nátěrem, který zabraňuje opětovnému navrácení plísně. Funguje také jako prevence, takže jsem si ho rovnou nechala dát i na místa, kde hrozilo, že by s plíseň mohla objevit, protože už s plísní více bojovat nechceme. A od té doby mám od plísně skutečně pokoj, takže mohu jejich službu likvidaci plísní s protiplísňovým nátěrem všem vřele doporučit. Komunikace s nimi byla perfektní, zaměstnanci byli velice příjemní a ochotní, takže opravdu není nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Co se týče ceny, tak ve srovnání s konkurencí mi nepřijde nějak přepálená. Poměr kvalita cena bych řekla, že je odpovídající. Jejich služby jsou opravdu dostupné pro všechny. Takže pokud poptáváte definitivní odstranění plísně, vřele doporučuji tuto úklidovou firmu, neuděláte chybu. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top