Ihned

Vaření je mojí vášní od osmi let, teď se těším na dril v Londýně, říká vítězka MasterChef

Soutěž pro mě byla intenzivním kurzem vaření a asi si nedovedu představit lepší školu, říká vítězka televizní show MasterChef Česko Kristína Nemčková.
Sedmnáctiletá studentka obchodní akademie navíc vydala kuchařku Upgrade, ve které proměnila klasické recepty své babičky.
S myšlenkou na knížku jsem si hrála už dřív, ale nechtělo se mi ji realizovat, pak mi ale přišla spousta reakcí, že je to super nápad, popisuje.
Tradiční česká kuchyně se zase vrací, uvědomujeme si, na co můžeme být pyšní, dodává Nemčková, která chce po maturitě studovat gastronomii v Londýně.

Soutěž pro mě byla intenzivním kurzem vaření a asi si nedovedu představit lepší školu, říká vítězka televizní show MasterChef Česko Kristína Nemčková. Sedmnáctiletá studentka obchodní akademie navíc vydala kuchařku Upgrade, ve které proměnila klasické recepty své babičky. S myšlenkou na knížku jsem si hrála už dřív, ale nechtělo se mi ji realizovat, pak mi ale přišla spousta reakcí, že je to super nápad, popisuje. Tradiční česká kuchyně se zase vrací, uvědomujeme si, na co můžeme být pyšní, dodává Nemčková, která chce po maturitě studovat gastronomii v Londýně.Zpět na zdroj článku

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top