Čištění fasád

Díky nátěru bude vaše fasáda čistá a bez plísní

účinné odstranění plísně

Zdravím…

Zdravím, mám vynikající zkušenost s úklidovou firmou, a tak jsem se rozhodl, že na ně napíšu recenzi. Vlastním menší firmu, která se zabývá výrobou látkových hraček a panenek. A budova naší firmy už delší dobu nevypadala dobře. Ale tak nějak jsem to ignoroval, dokud se na ní neudělala plíseň. A to už jsem ignorovat opravdu nemohl. Bylo tedy potřeba ji opravdu pořádně vyčistit. A tak jsem zavolal tuto úklidovou firmu. Našel jsem ji na internetu, kde měla samé vynikající reference na účinné odstranění plísně. A dozvěděl jsem se i spoustu užitečných informací. A to hlavně co se tvorby plísní na fasádách týče. Problém tvorby plísní na zateplených fasádách spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce.

 

Tato…

Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení, a tím je náš protiplísňový nátěr LSG. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

 

V další…

V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. A právě díky tomuto nátěru máme od plísní pokoj. Zaměstnanci plíseň nejprve odstranili, a poté nanesli nátěr LSG. Ve firmě dále nabízí celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Takže je vidět, že má firma opravdu široké působnosti. Takže je vidět, že má opravdu široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top