Mytí oken

V luxusní restauraci je potřeba mít i luxusně umytá okna a výlohy

Umývaní výloh Praha

Jsem…

Jsem provozním jedné luxusní restaurace, kde si zakládáme na tom, že vše je u nás špičkové. Počínaje nábytkem a místem samotným, obsluhou a servisem, který nabízíme konče. Co mají u nás zákazníci rádi. A taky proto k nám často chodí je to, že máme velká prosklená okna v celém prostoru restaurace. Nejvíc oblíbené to je u nás v zimě, kdy z okna mohou lidé pozorovat dění na vánočních trzích a vánoční strom. Zatímco sedí pěkně v teple a užívají si dobrého jídla. Protože si potrpíme na kvalitu, chceme mít samozřejmě i kvalitně umytá okna. Nicméně náš úklidový personál v poslední době okna nedokázal uklidit tak, jak bychom si představovali. Tedy jsme se rozhodli obrátit se na profesionály, kteří by nám s tímto nelehkým úkolem pomohli. Již jsme měli dobrou zkušenost s úklidovou firmou, když jsme u nás myli a leštili podlahy, a to s myči od specialistů Umývaní výloh Praha. Z poslední zkušenosti jsem si zapamatoval, že se specializují i na čištění koberců, na odstraňování plísní, odstraňování graffiti, mytí podlah a  právě také mytí oken.

 

Tedy…

Tedy jsem opět našel jejich telefonní číslo ve svém mobilním telefonu a rovnou zavolal. S paní na centrále jsme okamžite dohodli čas a termín úklidu – velice jsem ocenil, že mi vyšli vstříc s časem úklidu. Tedy že se u nás bude uklízet v ranních hodinách, kdy je normálně restaurace zavřená. Musím znovu podotknout, že se opravdu jedná o profesionály. Neboť když pracovníci z firmy přišli, i laik by poznal, že ví jak na to. Na první pohled je totiž prozradí velké množství různých úklidových prostředků, které mají k dispozici. Na různé plochy pochopitelně používají různé čisticí prostředky. Konkrétně jiné prostředky používají na skla samotná, jiné čisticí prostředky na parapety, pak zase jiné na okenní rámy. Což nás překvapilo a potěšilo zároveň, že se zabývali i mytím těchto ploch, ne jen pouze umýváním skel samotných. Co je samo o sobě velké plus, je způsob, jakým k úklidu přistupují.

 

Na leštění…

Na leštění použili metodu tzv. suchého čištění. Tedy že na leštění nepoužili žádný speciální lešticí prostředek, ale vše vyleštili pomocí bavlněných utěrek a za pomocí síly. Bylo vidět, že se jedná o profesionály, kteří jsou na tuto práci školení. Protože na vyleštění bylo potřeba mít opravdu velkou sílu, neboť oken máme u nás opravdu hodně. Nicméně díky této pečlivě odvedené práci máme teď v naší restauraci jistotu, že okna zůstanou déle čistá. Navíc na oknech po tomto leštění nezůstávají vůbec žádné šmouhy – šmouhu zde neuvidíte z žádného úhlu pohledu! Na okna také nanesli  speciální nanoimpregnaci, která zajistí, že okna zůstanou déle čistá. Neboť například při dešti voda po nich pouze steče a celkově je potom snažší okna udržet v čistotě. Musím říci, že jsem rád, že jsme se znovu rozhodli pro tuto úklidovou firmu, pracovníci odvedli opravdu skvělou práci a určitě se i v budoucnu na ně opět obrátím. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top