Čištění fasád

Fasáda může být jako ze škatulky.

účinné odstranění plísně

Zdravím…

Zdravím, mám vynikající zkušenost s úklidovou firmou, a tak jsem se rozhodla, že na ni napíšu recenzi. Jsem vedoucí obchůdku s keramickým zbožím. Kde prodáváme nádobí, dekorace a vše možné, co se hodí do domácnosti a je z keramiky. A vždy jsme se snažili, aby to u nás vypadalo hezky. Nejenom, že je to více profesionální, ale člověku se také lépe pracuje v prostředí, kde se cítí dobře. Jenže fasáda už na tom nebyla nejlíp. Ale furt jsme se více věnovali jiným věcem, ale až se tam udělala dokonce plíseň, tak už jsme to nemohli přehlížet. Báli jsme se, aby se to nerozšířilo, protože pak by se to určitě čistilo ještě hůř. Prvně jsme se to snažili vyčistit sami, ale nešlo nám to. A rozhodně nemůže být řeč o tom, že bychom naši práci nedělali poctivě. Jenže je to vážně těžké. A tak jsem zavolala tuto úklidovou firmu. Našla jsem ji na internetu a měla výborné reference, tak jsem si říkala, že to bude to pravé.

 

A nejenom…

A nejenom, že se  postarali o účinné odstranění plísně, ale dozvěděla jsem se od nich i řadu užitečných informací. Problém tvorby plísní na zateplených fasádách spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce. Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně. A jak je známo, kde se objeví plíseň, je těžké se s tím poradit.

 

Ale…

Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení, a tím je jejich protiplísňový nátěr. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu a na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. A díky jejich práce je náš obchod opět v pořádku. Ve firmě dále nabízí celou řadu úklidových služeb jako je například čištění koberců, podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Takže je vidět, že má široké pole působnosti. A věřím, že i jejich ostatní služby budou stejně kvalitní jako jejich čištění fasád. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top