Mytí oken

Mytí skleněných ploch, oken a fasád ve výškách by měli dělat vždy profesionálové

Mytí oken Brno

Pracuji…

Pracuji jako uklízečka v jednom panelovém domě, kde u nás nedávno probíhalo zateplení a rekonstrukce domu. Dům byl kompletně zrenovován a znovu natřen a samozřejmě to s sebou přinášelo stavební práce. Takže jsem měla spoustu práce s úklidem. Vše jsem pečlivě umyla a uklidila, ale když jsem jednou odcházela domů, tak jsem viděla, že co je opravdu špinavé, tak jsou balkonové tabule zvenčí. Prostě takové ty prosklené plochy na balkoně. To samozřejmě ale už nebyla moje starost. Na to by bylo potřebat povolat někoho, kdo je opravdu odborníkem a je proškolený na práci ve výškách. Což jsem já rozhodně nebyla. Jednou jsem to ale zmínila před správou domu a ti mi dali za pravdu, že když už probíhali v tomto domě takové velké úpravy a úklid, že by bylo lepší se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Nechat i tyto plochy pořádně vyčistit. Rozhodně by to pak celé vypadalo lépe. Nikdo ale žádnou úklidovou firmu neznal, ale já jsem si potom vzpomněla, že jsem kdysi viděla někde reklamu na jednu čistící společnost s názvem Mytí oken Brno, ale už jsem si nebyla jistá, jestli dělají i mytí oken, nebo tedy spíš prosklených ploch.

 

Tedy…

Tedy jsem se podívala na jejich internetové stránky a zjistila, že kromě mytí oken (a právě ve výškách!) se zabývají i mytím podlah, čištěním koberců a odstraňováním plísní a graffiti. Když jsem si pak pročítala recenze na tuto firmu, byly velmi pozitivní. Tedy jsem se rozhodla, že zkusím správě domu doporučit právě tuto firmu. Telefonní číslo jsem předala a byla jsem překvapená, že hned následující týden byli pracovníci u nás a už se pustili do práce. Bylo úžasné vidět pracovníky viset tak vysoko a mýt ty plochy, jako kdyby to snad byla ta nejjednodušší věc na světě. Myslím si, že v těch nejvyšších patrech by si ani sami nájemníci ten balkon raději neumývali. Koukala jsem, že dokonce umyli i plochy přilehlé právě k těm proskleným a dokonce to vypadalo, že to celé leštili!

 

Nicméně…

Nicméně jsem pak neviděla, že by měli na to nějaké lešticí prostředky. Ale pak jsem se dozvěděla, že na veškeré leštění používají metodu tzv. suchého čištění. Což znamená, že naopak vůbec žádné lešticí prostředky nepoužívají, ale jediné, co používají je síla a kvalitní bavlněné utěrky určené právě na leštění. Dokonce použili ještě nějakou speciální impregnaci. Díky které by tyto plochy měly zůstat déle čisté. Bohužel jsem se už ale nezeptala, jak tohle přesně funguje. Ale uvidíme, zda plochy čisté zůstanou. Věřím, že ano! Byla jsem nakonec ráda, že jsem to byla právě já, kdo doporučil takovou firmu, která nabízí tak kvalitní služby (a navíc, co jsem pak zjistila, tak i za velice rozumnou cenu!). Myslím, že já sama, pokud budu do budoucna řešit nějaký problém týkající se úklidu, tak se na tuto firmu obrátím, protože opravdu si myslím, že je v dnešní době málo firem, které vše dělají tak poctivě a pečlivě. Skvěle odvedená práce. Všichni jsme byli spokojení, hlavně správa domu.  A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top