Čištení koberců

Nejčastější evergreen fleků na koberci od červeného vína, jak je vyčistit

Čištění koberce Praha 9

Určitě…

Určitě se vám už někdy povedlo něco vyklopit nebo vylít na koberec. A někdy to jde dolů lépe a někdy hůře. A v mém případě to nešlo prakticky vůbec. Dostala jsem totiž chuť na červené víno a hádejte co. Povedlo se mi ho vylít. A právě na koberec. Snažila jsem se to vyčistit, ale bylo to k ničemu. Nešlo to. Ani když jsem na to nakoupila speciální čisticí prostředky určené pro čištění koberců. Byly to jen zbytečně vyhození peníze. A zase jsem se na to bála použít obyčejný kartáč, protože jsem se bála, že by jeho hrubé štětiny mohly koberec poškodit. Bylo mi jasné, že jestli ho chcu mít opět čistý, musím se obrátit na nějaké specialisty. Tak jsem si řekla, že vyzkouším nějakou firmu. Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti, tak jsem hledala na internetu. A zalíbila se mi divize skupiny na Čištění koberce Praha 9 , takže jsem ji kontaktovala a doufala, že vyřeší můj problém.

 

A díky…

A díky bohu vyřešili. Koberec vypadal opravdu jako nový a nepoznali byste, že na něm někde červené víno bylo. Zaměstnanci byli milí a nebyli s nimi žádné problémy a byla s výsledkem jejich páce nadmíru spokojená. Koberec zbavili opravdu veškerých skvrn a zkrátka všeho, co mě na něm rozčilovalo. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

 

Navíc…

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. A nyní již může následovat závěrečná operace, kdy vysokotlaký třímotorový vysavač značky pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled a zásadním způsobem tak prodloužit jeho životnost. Dále mě ujistili, že nově vzniklá špína z koberců půjde mnohem lépe dolů, což je určitě taky velký bonus. Tato firma dále nabízí i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffitiA SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top