Čištení koberců

Kvalitní metoda je základ k úspěchu čištění

Ostrava čištění, koberce

Manželovo…

Manželovo hoby jsou auta a motorky. Proto většinu svého volného času tráví v garáži, odkud chodí vždy značně špinavý od všech těch olejů a mazadel. Jednoho dne, pro mě z nepochopitelného důvodu, jeden z oněch zmiňovaných olejů donesl domů a postavil si ho do předsíně . Údajně si ho nachystal, že ho ponese kamarádovi. Jenže já jsem v té době byla zabraná do luxování a vůbec jsem si postaveného oleje nevšimla a převrhla jsem ho vysavačem. Láhev bohužel nebyla dovřená a olej vytekl na koberec. Přestože byla lahev v dobrém úmyslu zabalená do novinového papíru, došlo k tomu, k čemu nemělo. Byl prostě všude. Jakmile jsem danou skutečnost zjistila, začala jsem olej  vytírat starým hadrem a poté skvrnu čistit. Ať jsem se snažila sebevíc  žádný dostupný čistící prostředek nezabral. Neustálým čištěním jsem skvrnu  spíše rozmazala. Tak manžel sedl k počítači a že prý vybere firmu, která dozajista flek odstraní. Přes moje namítání, že jsou to zbytečně vyhozené peníze vybral specialisty z oboru  Ostrava čištění, koberce.

 

Na centrále…

Na centrále domluvil termín čištění, který mi vyhovoval. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si prostor a pustili se do čištění. Nanesli chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberce nebyly opravdu čisté. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli. Po oleji nezbyla ani jediná malinká skvrna. Koberec vypadal nádherně a vůbec byste nepoznali, kde byl čištěný.  Manžel byl spokojený, že peníze za vyčištění nebyly zbytečně vyhozené, přestože cena nebyla nejnižší.

 

Jak říkal…

Jak říkal, vybral firmu, která měla nejlepší reference a věřil tomu. Zaměstnanci firmy byli moc milí a odvedli opravdu skvělou práci. Bylo vidět, že se jedná o opravdové profesionály. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, a proto je všem vřele doporučuji. Takže pokud hledáte nějakou spolehlivou firmu, která odvádí perfektní práci, rozhodně se obraťte na tuhle. Já jsem s nimi byla spokojená v každém ohledu. Dále taky nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud potřebujete i třeba čištění podlah nebo mytí oken, či dokonce odstraňování plísní, tak i to vše najdete v nabídce A SERVISU. A máte to se zárukou kvality, což je podle mě nejdůležitější. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Své služby nabízejí po celé České republice, přijmou i zakázku  z  menšího města. Já sama je určitě v budoucnu ještě kontaktuji. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top