Čištění fasád

Profesionální čištění plísní

vlhkost a plísně

Pracuji…

Pracuji na fakultě jedné univerzity jako správkyně budovy a už delší dobu se tak nějak školou šířily stížnosti, že by se s naší fasádou mělo opravdu něco dělat. Ale měli jsme pořád spoustu dalších starostí, tak jsme tento úkol pořád nechávali stranou. Ale to jsme bohužel neměli dělat. Protože nejenom, že už to pak vypadalo opravdu neúnosně, ale taky se na ní začala dělat vlhkost a plísně. Takže bylo potřeba se podívat na nějakou úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem neměla zkušenosti, takže jsem se musela podívat na internetu. Naštěstí tam dneska najdete všechno, co potřebujete. A v tomto případě jsem ani nemusela moc hledat. Za chvíli sem našla úklidovou firmu.  A ti se opravdu o vše postarali. Zdi perfektně vyčistili. A poté nanesli protiplísňový nátěr právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala.

 

Nátěr…

Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu. Takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. A musím vynachválit i jejich zaměstnance. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu. Protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Fasáda mé restaurace je opět v naprostém pořádku a já jsem za to této firmě opravdu vděčná. Tato firma nabízí dále celou řadu dalších úklidových služeb, mezi které patří i například čištění koberců, podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A všechny tyto služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top