Čištění fasád

Už se nemusíte bát, že by vaše fasáda měla být napadena plísněmi

odstranění plísně

Čištění…

Čištění fasád není žádná sranda a v případě, že se vám tam udělá dokonce plíseň, tak toto tvrzení platí snad několikanásobně. Naštěstí známe firmu, která si s tím umí poradit. A mluvím firmě, která nabízí službu čištění fasád, odstranění plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

 

Díky…

Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku. A to pozor, nejenom na vaší venkovní zdi, kde je výskyt plísní přece jenom častější, ale i ve vaší domácnosti. A my měli problémy s fasádou našeho starožitnictví. Už delší dobu byla špinavá a byla chyba, že jsme to ignorovali, protože se na ní udělala dokonce plíseň. A pomohli nám s tím právě lidi z A SERVIS. A díky jejich práci a jejich nátěru  je naše fasáda opět v perfektním stavu a ještě několik let rozhodně bude. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout a vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

 

Nátěr…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Cena jejich služeb mi přišla také rozumná. Ano, není to levné, ale rozhodně cena není směšně nadsazená a může si jí dovolit každý, kdo ji opravdu potřebuje. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top