Mytí oken

Náš dům září nejvíc v celé ulici. Díky krásně čistým oknům bez polepů a reklam

Odsranění polepů ze sklaOdsranění polepů ze skla

V naší…

V naší ulici je to trochu jako v těch amerických filmech z předměstí. Všichni tady soutěží. Neustále. Kdo má hezčí vánoční výzdobu, lepší auto, hezčí předzahrádku. Úspěšnější děti nebo lepší práci. Ani jsme nevěděli, kam jsme se to přestěhovali. A když jsme to zjistili, odmítali jsme hrát jejich hru. S manželem jsme oba velice zaneprázdnění. On podniká a já časově náročnou práci. Ona jsme tedy celé dny pryč. Nezbývá nám už moc času na úklid. Ten, který máme raději strávíme spolu. Naštěstí už jsem se před nějakou dobou rozhodla, že se obrátím na odborníky. Protože péči o tak velký dům sama nemůžu zvládat. Stěží totiž zvládám péči o sebe. Manžel s mým návrhem obrátit se na profesionály souhlasil. Přes jeho známého mi organizovanou speciálku Odsranění polepů ze skla. Je to firma, se kterou byl jeho známý vždy velice spokojený. Telefonicky jsem se s nimi domluvila na pravidelném čištění a mytí našich oken. A vždy jsem byla velice spokojená. Možná zní divně, že ze všech druhů úklidu přenechám profesionálům zrovna čištění a mytí oken.

 

Ale to…

Ale to byste museli někdy být u nás doma. Téměř půlka domu je totiž prosklená. Zaměstnanci A SERVISU jsou proškolení profesionálové. Zvládají mytí oken téměř v jakýchkoliv podmínkách. Specializují se i na práci ve výškách. Pro takové lidi, kteří se zabývají čištěním oken výškových budov je náš dům úplná hračka. Při mytí oken zaměstnanci A SERVISU využívají metodu takzvaného suchého leštění.  Pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla. Ale pouze stoprocentní bavlněnou plenu. Při mytí oken vždy postupují stejně. A to tak, že nejdříve umyjí veškeré nečistoty z rámů. Poté odstraní špínu a prach ze spár a neskleněných částí. A poté se vrhnou na skleněné tabule.

 

Ty…

Ty důkladně omyjí čistým rozmývákem se saponátem. Odstraní nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Poté nechají skleněnou plochu důkladně proschnout. Až je sklo suché a čisté následuje leštění již zmíněnou bavlněnou plenou. Při první návštěvě jsem byla překvapená, že nepoužívají žádná leštidla. Ale bylo mi vysvětleno, že leštidla nezaručí dlouhotrvající lesk. Navíc okna je poté potřeba umývat častěji, než je nutné. Protože na chemikálii se váže pyl a různé nečistoty. Navíc jsou vidět tahy leštění. O tom, že okna zůstávají nepoměrně déle čistá, jsem se samozřejmě přesvědčila sama. Jsem velice ráda, že v úklidu pomáhají právě profesionálové z úklidové a čistící firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. Jedná se totiž o lidi na svém místě. Důkazem toho je nejen moje spokojenost. Ale taky to, že mi okna závidí celá ulice. Ačkoliv jsem nechtěla, jejich soutěží jsem se zúčastnila. A jednu dokonce vyhrála. A to díky A SERVISU.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top