Čištení koberců

Čistota půl zdraví, pryč s alergeny a roztoči

Koberce Praha, čištění

Byl pátek…

Byl pátek, já se po cestě  z práce stavila v obchodě pro pár maličkostí. Jak to tak bývá, z pár věcí je najednou plná taška. A protože byl pátek, řekla jsem si, že koupím i láhev vína a s přítelem si uděláme hezký večer. Když už jsem byla doma a plnou igelitovou tašku nesla přes obývák do kuchyně, prothlo se jí dno . Obsah tašky se vysypal na koberec a láhev s vínem praskla a celý její obsah se vsákl do koberce. Místo pěkného večera jsem večer trávila naštvaná sama na sebe, jak mě ten víkend pěkně začíná. Napadala mě všelijaké řešení, že koberec vyhodím, žádný již kupovat nebudu, pak že ho vyhodím a koupím nový, protože koberec je útulnější, pěkně hřeje, jen ta údržba. Nakonec jsem se rozhodla, že mu dám ještě šanci a nechám ho vyčistit. Sedla jsem k počítači  a vyhledávala firmu, která mi koberec dá do původního stavu.Upoutala mě firma Koberce Praha, čištění, která měla až moc dobré recenze, přestože nebyla nejlevnější.

 

Zdálo…

Zdálo se mi to až podezřelé. Tak jsem si řekla, že to ověřím na svém koberci. Dobrý dojem na mě udělali hned zezačátku, protože domluva s nimi proběhla velmi rychle.. Nabídli mi termín do týdne, co jsem jim volala, na mail mi poslali návrh návrh zakázky. V domluvený den a čas  ke mně domů přišli jejich pracovníci. Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky. A jejich strojové kotoučové čištění splnilo to, co slibovalo. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně ho prozářilo.

Při práci…

Při  práci byli k nábytku a ke všem ostatním věcem velmi opatrní a při čištění koberců si dávali opravdu záležet. Mají opravdu ty nejlepší dostupné možné technologie a kvalitní čisticí chemii, takže po sečtení těchto faktorů člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. Jejich zaměstnanci jsou profesionálové, kteří ví, co umí a váží si zákazníka. A od té doby, co jsem tuto firmu poznala, budu určitě využívat i  její další služby. Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, odstraňování plísní,mytí oken a čištění a také odstranění graffiti. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti a a neobtěžuje je zajet ani do malého města. Doporučuji si prohlédnout jejich internetové stránky a dozvědět se více informací o jejich službách. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top