Odstranění plísně

Plísním už odzvonilo

účinné odstranění plísně

Moje…

Moje sestra si hrozně potrpí na vše bio a přírodní. Je strašně pro přírodu a vše s ní spojené. Žije v nízkoenergetickém domečku, vše si udržuje. Všude spousta zeleně, ale když se jí začala tvořit „zeleň“ na domě, to už tak pěkné nebylo. Myslím tím samozřejmě plíseň. Samozřejmě jsme se ze začátku toho snažili zbavit sami podle rad od kamarádů, sousedů a typů na internetu, ale nic nezabíralo. Špatné bylo i to, že nám každý radil něco jiného a vůbec nic nezabíralo. Všechno fungovalo pouze krátkodobě, a nebo v horším případě vůbec. Takže jsem hledal na internetu něco opravdu pořádného. Ale místo nějakých dalších osvědčených rad jsem se tentokrát zaměřil na úklidové firmy, které se odstraňováním plísně zabývají. A nejvíce se mi zamlouvala firma, která ví jak na účinné odstranění plísně. Než jsem jim zavolala, načetl jsem si o nich nějaké recenze a všichni psali, že jsou nejlepší ve svém oboru, takže to zkusíme.

 

Jejich…

Jejich zaměstnanci pracují s nátěrem LSG, který je založený na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, což sestře dělalo radost. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 ti let. Zaměstnanci byli velice milí a prozradili mi, že plíseň se nejčastěji vyskytuje na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Plísně se mnohdy tvoří i z vnitřních stran zateplených domů. Dá se aplikovat i na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

Musím…

Musím říct, že odvedli zkrátka vynikající práci. Musím vyzdvihnout jejich skvěle odvedenou práci i profesionální přístup. Myslím si, že lepší firmu jsem si na internetu najít nemohla, protože najít někoho spolehlivého, kdo má i příjctemné vystupování je opravdu štěstí. I cena byla podle mě přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou nabízejí. Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb. Jako je čištění koberců, mytí oken a dále. Takže pokud budeme například potřebovat vyčistit koberce, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího. A SERVIS LIPKA, s. r. o. je pro nás zárukou kvality ve všech směrech. Navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě. Takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání, protože A SERVIS nabízí vše, co je třeba.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top