Čištění a úklid

I plísní se můžete zbavit jednou pro vždy.

plíseň z kondenzační vlhkosti

Máte v domě problémy s plísní a víte, že vzniká plíseň z kondenzační vlhkosti. Jak se jí zbavit? Taky jsme nevěděli, takže jsme se obrátili na profesionály, o kterých bychom vám chtěli povědět. A těmi je úklidová firma, která nám pomohla problémy s plísní vyřešit. Jsem správcem paneláku, který jsme před pár lety nechali zateplit a vymalovat. A po třech letech se severní i západní straně se začala dělat černá plíseň.

A nájemníci si samozřejmě začali stěžovat. Takže bylo potřeba se o to postarat, protože to vypadalo hrozně, ale teď bylo potřeba se zaměřit na to, abychom plíseň odstranili. Ale my jsme to udělat nemohli, bylo to vysoko a ani jsme na to neměli prostředky. A celkově nás to naštvalo, bylo to vymalované chvíli a my se zrovna museli potýkat s plísní.

A tak…

A tak jsem si o tom začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že to není moc mimořádná situace, že se to u zateplených domů stává velice běžně. Vlastně je spíše raritou, pokud to váš dům nepostihne. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Lidé z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu.

Protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Byli jsme tak nadšení, že jsme si ten nátěr nechali dát i do našeho bytu, protože nikdy nevíte, kdy se plíseň objeví.

Ale takto máme aspoň jistotu, že tento problém nebudeme muset řešit. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže za sebe je rozhodně doporučuji.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top