Čištění a úklid

I na fasádě paneláku lze s plísní skoncovat

plíseň na stěně

Jsem předsedou v panelovém domě, před nějakou dobou jsem začal řešit plíseň na stěně  fasády. Nájemníci si stěžovali na tento fakt a také na to, že některým se začala objevovat plíseň i doma a mysleli si, že plíseň prostupuje z venkovní strany do jejich domovů. Musel jsem začít tuto situaci řešit. Pořádně jsem prostudoval trh a vše co nabízí. Slyšeli jste už o progresivním protiplísňovém nátěru ?

Je založený na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte.

Na…

Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Životnost nátěru se pohybuje v 100% dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let. Je také prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Další informace samozřejmě naleznete i na

samotném webu firmy. Po sečtení všech těchto faktů se jedná o jeden z nejlepších prostředků jak plísni nejen předcházet, ale jak se jí i nadobro zbavit. Málo co se u plísně postará jak o její odstranění, tak o její prevenci. A kdo že tohle všechno umí? Úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. která navíc nabízí i službu likvidaci plísní s protiplísňovým nátěrem LSG, což zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Takže…

Takže pokud se plísně bojíte, nebo už se vám na zdi bohužel vyskytla, je moudré se obrátit na tuto firmu, aby se o to postarala. Zbavit se plísně své pomocí totiž bohužel příliš nefunguje. Plíseň má tendenci se neustále vracet, pokud použijete běžné přípravky z drogerie. Chce to něco účinnějšího. Chce to LSG. Nám zabralo zaručeně, plíseň už se nám neobjevila, nájemníci byli spokojení, někteří využili odstranění plísní i do bytů, jelikož toto už já nezajišťuji.

Navíc nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, podlah, mytí oken a dokonce odstraňování graffiti a nátěr proti graffitům. V plánu ještě je odstranění graffit u vchodových dveří. Se spoluprací jsme nadmíru spokojení, není co vytknout. Za nájemníky i mě doporučujeme.

 

 

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top