Technologie

Elektromotory pre rôzne typy priemyselných prevádzok

elektromotor H17RL

Sme obchodno-výrobná spoločnosť, ktorá je v segmente elektromotorov ako doma. Ponúkame rôzne typy elektromotorov pre špecializované priemyselné prevádzky ale aj na bežné použitie. Spoľahnúť sa môžete nielen na odbornosť ale aj na naše rozsiahle skladové zásoby, vďaka ktorým sme v Kelheim schopní promptne zabezpečiť dodanie nielen samotného elektromotoru ale v prípade potreby aj rýchly servis.

Elektromotory sú v súčasnosti srdcom mnohých technických prevádzok a celý rad výrobných činností je bez nich prakticky nemožný. Vždy je potrebné dôsledne zvážiť výber konkrétneho elektromotora tak, aby bola jeho prevádzka nielen čo najbezpečnejšia ale aj efektívna. Práve preto sa na nás ohľadom výberu správneho elektromotora pre vašu prevádzku môžete vždy obrátiť a my vám ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Elektromotory aj vyrábame, takže o ich komponentoch a vlastnostiach vieme naozaj všetko.

Ako sme už spomenuli v úvode, zakladáme si na veľkých skladových zásobách. Vďaka nim sme schopní pohotovo reagovať prakticky na akékoľvek požiadavky na dodanie alebo prípadný servis. Už nahliadnutím do nášho katalógu zistíte, že ponuka elektromotorov Kelheim je mimoriadne široká, pričom naše elektromotory sú vhodné aj pre špecifické typy prevádzok (napríklad prevádzky s rizikom výbuchu). Elektromotory do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu sú zároveň vybavené príslušnými certifikátmi. V našej ponuke ale nechýbajú ani štandardné 1- a 3-fázové elektromotory, vysokonapäťové elektromotory, krúžkové elektromotory, DC elektromotory, elektroprevodovky a ďalšie príslušenstvo.

Kelheim neberie na ľahkú váhu ani starostlivosť o našich zákazníkov. V rámci služby Urgentné dodanie – 24 H, vieme okamžite vyriešiť prípadné havarijné situácie. Záleží nám pritom aj na bezpečnosti a životnom prostrední, sme držiteľmi certifikátov ISO 9001 – systém manažérstva kvality, ISO 14001- systém enviromentálneho manažérstva a OHSAS 18001:2007 – systém manažérstva pre bezpečnosť pri práci a ochranu zdravia pri práci.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top