Mytí oken

Při rekonstrukci restaurace jsme se s kamarádkou obrátily na profesionály

Praha mytí výloh

Splnila jsem…

Splnila jsem si svůj dětský sen. Vlastním s kamarádkou malou restauraci, která však volala po větší rekonstrukci, pokud jsme chtěly držet krok s ostatními podniky ve městě. A tak jsme to tam celé předělalo a vypadalo to opravdu dobře. Ale ten úklid potom nebyl nic moc. Většinu jsme s našimi brigádníky zvládli, ale s okny to byl pořád boj. Neměly jsme tušení, jak je vyčistit, aby dělala dobrý dojem na potencionální zákazníky. Pořád tam po našem sebeusilovnějším leštění zůstávaly ohromné šmouhy. Vyzkoušely jsme i několik rad z internetu, co tam lidi radili, ale nic nám nepomohlo. Alespoň ne tolik, abychom byly opravdu spokojené. A tak jsme si řekly, že se obrátíme na úklidovou firmu. Ale s žádnou jsme neměly zkušenosti, tak jsme se uchýlily na internet. A podle recenzí jsme se rozhodly kontaktovat firmu Praha mytí výloh. Měla opravdu nejlepší ohlasy, lidi je opravdu moc vychvalovali, tak jsme si řekly, že to bude to pravé.

 

A jsme…

A jsme z nich doslova nadšené. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, protože jsme na to měly vyhraněné jen určité termíny a byly jsme rády, že byli schopní se nám přizpůsobit. I když se jednalo o menší zakázku, jednalo se o mytí jenom několika oken, vyšli nám vstříc a chovali se velmi profesionálně. Jejich celková organizace orientovaná na splnění práce byla perfektní. I cena nám přišla v pořádku, dle mého názoru je opravdu dostupná pro všechny, kteří by ji mohli potřebovat. Používají ty nejlepší čisticí prostředky a zaměstnanci jsou skuteční profesionálové, takže dosahují těch nejlepších výsledků.

 

V okně…

V okně se vidíte stejně jako v zrcadle. My osobně neznáme v tomto oboru nikoho lepšího, než jsou oni. Doufáme, že sdílením naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiné úklidové služby. Ještě jsme se při hledání na jejich stránkách dočetly, že nabízí celou řadu dalších služeb, například čištění koberců a podlah, odstraňování plísní a graffiti, mytí oken ve výškách, ruční mytí sedaček. Takže pokud poptáváte i něco jiného, tak tady máte vše na jednom místě. A to se zárukou kvality. A skvělé je, že své služby nerealizují jen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže pokud poptáváte mytí oken, tak už víte, na koho se obrátit. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top