Čištění a úklid

Aby se u nás přátelé a rodina cítili dobře…

Mytí oken Brno

Moje mamka loni oslavila krásné kulatiny. Bylo jí pouhých padesát let. Tak jsme si řekli, že oslavu pojmeme ve velkém stylu a krásně vyzdobíme celý dům. S bráchou jsme mamce slíbili, že úklid provedeme kompletně jen my dva. Že ona na to nesáhne. Což se i stalo. A vážně si to užívala. My s bráchou dřeli jako mourovatí.Začali jsme utíráním prachu, pak jsme plynule navázali na čištění sedaček a koberců. Na další den jsme si naplánovali mytí a voskování parket a mytí podlah, úklid spižírny, odstranění pavučin ze sklepa a další nezábavné činnosti. – Mytí oken Brno

Neděle se blížila ke konci a my jsme začali být nesví, že jsme nesplnili do puntíku náš harmonogram. Následující týden o víkendu se již totiž mělo oslavovat a my jsme zapomněli umýt okna. Takový základ! Oba jsme si vzájemně vyčítali, jak to, že to ani jednoho nenapadlo. Žádný problém by nenastal, kdybychom přes týden mohli úklidové práce dodělat. Jenže jsme oba již u mámy nebydleli a museli jsme chodit do práce.

Takže…

Takže jsme to museli nějak operativně dořešit. Poohlédli jsme se na internetu po někom s dobrými referencemi. Po chvilkovém brouzdání jsme objevili úklidovou společnost Mytí oken Brno, na kterou všichni pěli jenom samé ódy. Tak jsme na nic nečekali a druhý den jsem se jim ozvala s urgentním přáním. Měli jsme štěstí. Vyšli nám vstříc. Domluvili jsme se, že přijedou již ve čtvrtek a dodělají, co jsme započali.

S bráchou jsme nemohli být u jejich příchodu, ale mamka nám vše detailně posléze po telefonu popsala. Z jejího hlasu bylo znát nadšení.Postupují tak, že důkladně umyjí a očistí skla nahrubo. Následně proběhne mytí a čištění skel, která oplachují na čisto. Celkovou očištěnou plochu nechají proschnout a následně leští dosucha čistou bavlněnou plenou. Říkají tomu trik suchého leštění, firma totiž zásadně nepoužívá leštící přípravky.

Tímto…

Tímto postupem docílí toho, že na oknech nezůstanou kruhy a tahy po leštidlech a skla zůstanou zářivě čistá po dlouhou dobu.Dále na okna nanáší samočistící nanoimpregnaci. Nanotechnologie na oknech zajistí dokonalý výhled a zároveň díky impregnaci ze skel odpuzuje vodu, chemikálie a další nečistoty, které materiály poškozuji.

Toto ošetření prý ochrání okna až na pět let. Tak uvidíme. Důležité bylo, že mamka byla nadšená a my jsme zároveň splnili svůj slib. Děkujeme pracovníkům z A SERVIS LIPKA, s.r.o. že mohli tak rychle dorazit.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top