Čištění a úklid

Pomocí strojového čištění i váš koberec může být jako nový

Plzeň čištění koberců

Chtěli jsme si s manželem předělat nábytek v obýváku, a když jsme tak udělali, zjistili jsme, že to možná nebyl úplně nejlepší nápad. Pokoj sice vypadal lépe podle mých představ, ale, ale díky tomu stěhování bylo vidět, jak je koberec špinavý. Protože na místech, kde byl předtím nábytek a nyní není, tak bylo vidět, jakou barvu měl koberec původně. A tak jsme se rozhodli, že si ho necháme profesionálně vyčistit od nějaké úklidové firmy, aby do našeho bytu lépe zapadl.

Bylo nám jasné, že my si s tím sami poradit nedokážeme. Ale se žádnou firmou jsme neměli doposud žádné zkušenosti, takže jsme byli odkázaní na internet. A že jsme náš průzkum provedli opravdu hodně poctivě. Ale po našem výzkumu jsme narazili na úklidovou firmu Plzeň čištění koberců, která měla vynikající reference. Opravdu jsme na ně nenašli ani jednu negativní recenzi, takže jsme se rozhodli, že se obrátíme právě na ně.

Kontaktovali…

Kontaktovali jsme jejich zaměstnance a domluvili se s nimi na takovém termínu, který vyhovoval oběma stranám, kalkulaci a ostatních nezbytnostech. Byli jsme rády, že bylo možné čištění uskutečnit v pozdějších hodinách, kdy jsme už oba byli doma z práce. Oba dva pracujeme pozdě do odpoledne a nechtěli jsme si kvůli tomu brát volno a do víkendu jsme to cpát nechtěli. A po tom, co náš byt opustili, je mohu všem vřele doporučit. A musím říct, že jsme s prací a vystupováním této firmy byly všechny velice spokojené. Koberec vypadal opět jako nový.

Jejich čištění koberců pomocí kotoučového stroje předčilo naše očekávání natolik, že jsme se rozhodli tuto jejich službu používat pravidelně, aby náš koberec vydržel co nejdéle.  Zaměstnanci byli velice milí, slušní a profesionální. Takže všem můžeme tuto úklidovou společnost jedině vřele doporučit, protože jsou zárukou kvality ve všech směrech.

A věřte…

A věřte mi, že na takovou kvalitu se opravdu lehce zvyká. Ceny jejich služeb nám přišly ještě přijatelné vzhledem k tomu, jak kvalitní služby nabízí. Ono celkově čištění koberců samo o sobě není levné a strojové čištění je i fyzicky náročné, proto dosahují tak vynikajících výsledků, takže člověk nemůže čekat, že něco takového bude zadarmo.

Na věci v bytě byli opatrní, nic nezničili, odvedli perfektní práci, zkrátka na ně skutečně nemůžeme mít jedinou stížnost. Proto bychom touto recenzí tuto firmu chtěli podpořit. A zároveň tak pomoci ostatním lidem, kteří tyto služby potřebují a nevědí na koho se obrátit. A čištění koberců realizují nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top