Čištění a úklid

Vyčítáte si, že jste si kdy dali koberec do kuchyně? Nechte si ho vyčistit strojovou metodou

Brno čištění koberců

Jednou jsem byla u kamarádky na návštěvě. Kde jsem ochutnala naprosto vynikající banánový chléb. Měla jsem velkou radost, když mi pak dala na něj recept a já už jsem se těšila, jak jej doma vyzkouším. Musím ale říct, že to byl můj první recept. Kde se používalo tolik banánů a ta hmota. Která z toho vznikla, byla hodně tekutá. Ale zároveň byla hodně lepivá. Když už jsem to měla celé hotové a šla jsem si pro formu, tak mě tak napadlo, že mi to rozhodně nesmí spadnout na zem.

Protože to bych z koberce, který v kuchyni máme nedostala. A prakticky okamžitě jsem si to přivolala. Kdy jsem loktem zavadila o nádobu s těstem a vše se pěkně rozpláclo na náš koberec. Hned jsem se dala do čištění koberce úplně vším. Co jsem doma našla. Nicméně zůstal tam krásný hnědý flek, přesně takový, jako když necháte venku dlouho rozmačkaný banán. Nechtělo se mi kupovat koberec nový. Ale zároveň jsem nechtěla být v kuchyni bez koberce. Tak jsem se rozhodla, že koberec nechám vyčistit.

Neměla…

Neměla jsem ovšem žádné zkušenosti, tak jsme zasedla za počítač a dala se do pročítání různých recenzí na různé úklidové firmy. A hledala jsem a hledala, až jsem se nakonec rozhodla, Brno čištění koberců, kteří na svých internetových stránkách psali, že nabízí mytí oken, podlah, odstraňování plísní a graffiti a také právě čištění koberců, kde psali, že používají nějakou skvělou metodu čištění, tak jsem byla zvědavá co to bude. Domluva s firmou proběhla v pořádku a dokonce jsem se pak i dozvěděla, co to teda je za metodu.

Použili metodu kotoučového strojového čištění. Což znamená, že na celou plochu koberce nanesli speciální čisticí kosmetiku, která začala okamžitě působit na špínu a potom pomocí těžkého kotoučového stroje a jeho kartáči koberec čistili tak douho, dokud nebyl dokonale čistý.  Bylo vidět, že se jedná  o skutečné profesionály. Kteří svou práci dělají zodpovědně a zároveň s láskou.

Malinko…

Malinko jsem byla překvapená cenou, protože jsem netušila, jak se vůbec cenově pohybují tyto úkony úklidových firem, ale když se zamyslím nad tím, že celé čištění koberců je fyzicky náročné a odvedená práce je skvělá, tak nakonec si myslím, že cena je adekvátní. Byla jsem s prací opravdu spokojená a určitě se na A SERVIS LIPKA, s.r.o. obrátíme znovu i v budoucnosti.

Co je skvělé, je to, že neodmítnou zakázku ani z menšího města a navíc své služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. My jsme služeb této firmy rozhodně nevyužili naposledy.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top