PR články

Ma Vaša priateľka sviatok? Mydlová kytica ju zaručene poteší!

Aj vy si lámete hlavu nad tým, čo kúpite vašej milovanej polovičke na blížiaci sa sviatok? Už aj vás omrzeli tradičné darčeky ako sú bonboniéra, parfum či pyžamo? V tom prípade siahnite po nadčasovom darčeku, ktorým rozhodne nič nepokazíte! Ak ste zástancom originálnych darov, ktoré nevidíte na každom rohu, siahnite po mydlovej kytici, ktorá vás ohromí už od prvého momentu. Veď viete si predstaviť tú nádheru akou je farebná kytička vyrobená z voňavých mydielok?

mydlova kytica deluxesoupsRôzne tvary či veľkosti kytíc

Predstavte si, že ste na nákupe kytice – ruže vám môžu naaranžovať do praktického boxu, vyzdobiť mašľami, stuhami a na záver okrášliť trblietavým lakom. Čo by ste povedali, keby môžete takúto kyticu vymeniť za mydlovú kyticu, ktorá vám nevydrží týždeň ako bežná kytica ruží? To znie lákavo, však? Mydlové kytice vyzerajú takmer nerozoznateľne od bežných kvetín! Ich životnosť je prakticky neobmedzená – vaša priateľka môže mydlá použiť tradične na umývanie alebo si ich ponechať ako dekoráciu v kúpeľni či spálni. Máte možnosť zvoliť rôzne tvary a veľkostí kytíc – od tradičných červených ruží v oblom boxe až po obrovské „bukréty“ rôznych farieb doplnené o jemné ozdoby, ktoré dodajú kytici ten správny šmrnc!

Pre koho sú mydlové kytice určené?

Pre koho sú mydlové kytice určené? Pokojne pre vašu polovičku, ale aj rodičov či priateľa, ktorého chcete potešiť netradičným a zároveň milým darčekom. Kytičke sa potešia dokonca aj muži, aj keď pre ženy je tento typ daru o niečo vhodnejší. Neváhajte a potešte svoju blízku osobu praktickým a originálnym darčekom, ktorý nikdy nezvädne! Nielen, že tento typ kytice je cenovo dostupnejší ako bežná kytica kvetov, no jej trvácnosť je neprekonateľná – tak prečo nespraviť zmenu a nevymeniť tradičné dary za svieže a originálne darčeky?

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top