Čištění podlah

Hloubkové čištění, impregnace betonových podlah a dlažeb. Odstranění černých šmouh

Čištění litých podlah

Už nějakou dobu…

Už nějakou dobu jsme si říkali, že podlahy u nás doba už nejsou v nejlepším stavu. Ne, že bychom je vůbec nečistili, to samozřejmě, ale bez pořádných prostředků ji nikdy hloubkově nevyčistíte. A tak jsme si s manželem řekli, že zainventujeme a dáme podlahy pořádně do kupy. A našli jsme firmu Čištění litých podlah. Byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to určitě dobrý nápad. Domluvili jsme s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních záležitostech. Domluva s nimi byla perfektní a slečna na centrále byla moc milá. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům. Z výsledku jsme byli vážně nadšení. Sice jsme o nich četli samou chválu, ale nečekali jsme, že to bude opravdu až tak dobré, znáte to, lidé na internetu někdy přehánějí.

 

Na podlahu…

Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože aspoň budeme mít větší jistotu, že jen tak neuklouzneme, když budeme jen v ponožkách. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud potřebujete někoho na čištění podlah, tak opravdu doporučuju tuto firmu. Protože s nimi byla perfektní domluva, zaměstnanci jsou moc milí příjemní lidi, se kterými jsme spolupracovali moc rádi. Rozhodně to nebylo naposledy, co jsme si jejich služby objednali. I cena nám připadá naprosto v pořádku, když vezmu v potaz, jakou perfektní práci odvedli. Vůbec se nedivím, že je na nich na internetu samá taková chvála, protože my jsme s nimi byli spokojeni ve všech ohledech. A abychom tuto firmu podpořili, tak přidáváme i naši recenzi s naší zkušeností na internet, abychom podpořili tuto firmu a pomohli tak ostatním s výběrem.

 

Navíc nabízí…

Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb. Mezi které patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže až budeme někdy potřebovat cokoli z toho, určitě se na nikoho jiného obracet nebudeme. Vše to máme pod jednou střechou se zárukou té nejlepší kvality. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že je firma skutečně žádaná, když se uplatní i v zahraničí. A to už něco znamená. Jen musím varovat, že cena jejich služeb je trochu vyšší. Ale věřte mi, vyplatí se do toho investovat. Je to skutečně skvělá kvalita a jejich technologie také není levná. Takže se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu pohledu. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top