Nezaradené

Důvod proč zateplené fasády po pěti letech plesniví. Výškové práce, čištění fasád Liberec

Čištění zateplených fasád od plísní

Protože…

Protože udržování a čištění fasád není zrovna jednoduchou záležitostí, nabízí jej i ve firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Protože vyčistit fasádu bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. Sami jsme si to vyzkoušeli. Fasáda našeho hodinářství už opravdu byla ve špatném stavu. a co bylo ještě horší, z pravé strany naší budovy se tam dokonce udělala i plíseň. A to prostě muselo zmizet. Ta plíseň by se mohlo rozlézt, a pak by bylo ještě složitější se o to postarat. V tomto případě rozhodně není dobré otálet.  A nám se nepovedlo se o to postarat, taky bylo potřeba na to zavolat nějakou úklidovou firmu. A pomohla nám s tím právě odborná společnost, firma Čištění zateplených fasád od plísní. A jejich revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi krátký…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé. Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř, abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala.

 

Takto máme…

Takto máme jistotu, že naše hodinářství bude kompletně v pořádku. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Ale pokud si pořídíte nátěr LSG, tak se už těchto problémů nemusíte obávat. Protože s ním se vám už plíseň rozhodně neudělá. A tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže pokud poptáváte nějakou z těchto úklidových služeb, tak zde jste na té správné adrese.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top