Čištění a úklid

Chcete mít čistou fasádu? Odstranění mechů, řas, plísně a nátěr proti plísni. Čištění stěn a fasád

Čištění fasád

Pracuji v malé samoobsluze a už nějakou dobu jsem si říkala, že s tou fasádou by se mělo něco dělat. Ono šéfovi to bylo docela jedno. Ale podle mě taková věc dokáže odradit zákazníky. Přece jenom člověk se dívá, kam si jde nakoupit potraviny. Fasáda byla už totiž opravdu špinavá a místa na ní byla dokonce plíseň a bůh ví co dalšího. A podle mě to tam nemělo co dělat. Ironie je, že to trápilo víc mě než šéfa. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Tak jsem mu řekla, ať s tím něco udělá, a on že zaplatí firmu, a že já ji mám vybrat. A tak jsem si sedla k internetu a hledala nejenom firmu. A našla jsem nejen firmu Čištění fasád, ale i informace, jak mohou plísně na fasádě vznikat. A hádejte co, skoro na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech se objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

Tento…

Tento problém spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle, jemně strukturovaná omítka cca 2,5 mm / milimetru/ a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, nebo západní straně nesvítí, nebo nesvítí tolik sluníčko a tato omítka je stále vlhká. Tato vlhkost se ani nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál, tvárnice, cihly, siporex, a další/, který si umí vlhkost nasát a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat.

Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně. A kde se objeví plísně, tam se jich už nikdo nezbaví. V létě trochu zmizí, ustoupí, ale na podzim je máte na fasádě znovu a mnohem více, než loni a tak pořád do kola s patřičným růstem. A čím déle to budete ignorovat, tím to pak bude samozřejmě horší.

Takže…

Takže když uvidíte, že se na jakékoli části vašeho domu tvoří plíseň, je potřeba ji nejen odstranit na daném místě. Ale zajistit si i prevenci ideálně v celém domě. Protože už víte, že se plíseň na vašem domě může tvořit. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním. Který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. S firmou a její službou čištění fasád jsme byli spokojeni ve všech ohledech. A tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Takže pokud potřebujete i něco jiného, doporučuji vám, abyste se podívali na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top