Mytí oken

Výškové mytí oken, výloh, prosklených stěn. Odstranění polepů, silikonů. Čištění fasád Praha 3

Praha 3, okna mytí

Otevřít si…

Otevřít si vlastní bar byl vždycky můj sen. Už po deváté třídě, když jsem se rozhodovala, kam jít. Rozhodla jsem sem, že půjdu na barmanskou školu. Během školy jsem si přivydělávala jako servírka i barmanka. Měla jsem tedy hromadu zkušeností. Taky jsem se účastnila různých barmanských soutěží a tak získala i nějaké to ocenění. Po škole jsem přemýšlela, jak to udělat, abych si mohla otevřít vlastní bar. Získala jsem hypotéku a dala se do toho. Svoji práci miluju. Vymýšlení různých nových koktejlů mě prostě nikdy nepřestane bavit. Stejně tak, jako pozorování ruchu a lidí jak se baví. Samozřejmě, že mít vlastní bar není jenom vymýšlení koktejlů a zábava. Patří k tomu i papírování, zajišťování zboží a podobně. Ale hlavně udržování pořádku. Rozhodla jsem se, že část péči svěřím profesionálům. Protože okna jsou důležitou vizitkou celého podniku a nechci, aby byla nějaká šmouhatá nebo jinak zašpiněná.

 

Musela jsem…

Musela jsem ale takové vhodné profesionály sehnat. To naštěstí nebyl až takový problém. Narazila jsem totiž na firmu Praha 3, okna mytí,  která se specializuje na úklid téměř všeho druhu. A to od čištění podlah a koberců až po odstraňování graffiti a mytí oken. Na ostatní běžný úklid mám domluvenou jednu slečnu. Ale A SERVIS LIPKA s.r.o., bych chtěla využít na generální úklid. Ať už jde o podlahy nebo o okna. Je ale potřeba je nejdříve otestovat. Technologie, které firma používá k mytí oken, spočívá v pečlivém čištění rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou, tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha. Když se to takto popíše, zdá se to banální.

 

Ale právě…

Ale právě tento postup prý zajistí to, to, že se budou ještě mnoho týdnů lesknout a špína se na nich jenom tak nezachytí. Jak jsem sledovala zaměstnance A SERVISU, musím říct, že pracovali opravdu pilně a pečlivě. Po proschnutí umyté plochy se dali do leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Dozvěděla jsem se, že k tomu používají speciální postup takzvaného suchého leštění. Nikdy nepoužívají leštící přípravky právě kvůli tomu, že se na nich časem usazuje prach a pyl. Jedná se o fyzicky velice náročný postup. Ale tím, že se okna leští pouze na sucho je zaručeno, že zůstanou déle čistá. Protože chemikálie, které jsou použité na vyčistění, po nějaké době nezpůsobí nevzhledné šmouhy. S firmou A SERVS jsem velmi spokojená a doporučuji je všem. Já jejich služeb rozhodně ještě využiju.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top