Čištění a úklid

Výškové čištění fasád od prachu a plísně. Proti plísňový nátěr, mytí oken ve výšce Zlín

Mytí fasád ve výšce Zlín

Čištění fasády může být pěkně náročná a otravná práce. Zvlášť, když nevíte, jak na to. My jsme potřebovali vyčistit fasádu naší prodejny s plastovými okny, ale nepodařilo se. Bla totiž už hodně zanedbaná, místy načernalá a někde byla dokonce i plíseň. A věřte mi, že jsme se snažili, ale savo bylo prostě k ničemu. Naprosto. A ta černá plíseň vypadala prostě otřesně.

Takže bylo potřeba vymyslet trochu radikálnější řešení než na to jen nadávat a plácat neúčinné prostředky. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala, protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo z našich známých vyzkoušel a byla dobrá, ale nikdo žádnou neznal, tak jsme byli odkázaní na reference na internetu, reference jsme našli na  baneru Mytí fasád ve výšce Zlín.

A našli…

A našli jsme tam firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat. V domluvený den přijel tým specialistů. Přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž…

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.  LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

A musím vyzdvihnout nejenom jejich práci, ale i chování. Zaměstnanci jsou velice milý, zdvořilí a ochotní. Domluva s nimi byla perfektní a pracovalo se nám s nimi opravdu dobře. Takže pokud hledáte někoho na čištění fasád, tak tady jste opravdu na správné adrese. Tato firma navíc realizuje své služby nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top