Čištení koberců

Kartáčování, sjednocení čištěných ploch koberců, odstranění fleků a skvrn. Čištění sedaček Praha

Praha 10, čištění koberců

V našem…

V našem sále, kde cvičíme jógu, máme koberec, aby podložky na podlaze moc neklouzaly a aby se lidí mohli plně soustředit na své cvičení. Ale koberce jsou zase náročnější na údržbu. Takže jsme je museli nechávat jednou za čas čistit úklidovou firmou. Ale už jsme s ní přestali být spokojení, tak bylo potřeba se obrátit na někoho jiného. Ale nevěděli jsme o nikom, kdo by měl dobré reference. Tak jsme si řekli, že se podíváme na internet. Přece je tam jen hodně diskusních fór a tak podobně, takže jsme měli jistotu, že bychom tam mohli něco najít. A našli jsme tam jednu skvělou firmu, se kterou máme tu nejlepší zkušenost. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Byly na ni samé pozitivní ohlasy, všichni je vážně vychvalovali. Tak jsme neváhali a přítel je kontaktoval a vše s nimi omluvil. A potom, co jsem viděla výsledek jejich práce, musím uznat, že ti lidi na internetu měli pravdu.

 

Odvádí…

Odvádí skutečně tu nejlepší práci. Dobře, nemám s čím srovnávat, ale byla jsem s nimi moc spokojená. Tato firma používá strojovou kotoučovou metodu, která po čištění na kobercích nezanechává nežádoucí skvrny, které způsobuje extrakční metoda, jak jsem se taky na internetu dozvěděla. Koberce vyčistili perfektně a ani jim nezabralo příliš mnoho času. Koberec byl jako nový a jejich speciální přípravky hezky provoněly celý dům, takže vše dopadlo úplně nejlíp, jak mohlo. Mě osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem dala sbohem čištění koberců nadobro a už si je nechávám čistit pouze od této firmy. Některé věci je prostě lepší přenechat odborníkům a tato firma je odborníků plná, můj odhad a prostudování recenzí Praha 10, čištění koberců se vyplatil.  Zaměstnanci této úklidové společnosti dokážou dosáhnout výborných výsledků a k tomu za krátký čas.

 

Pracovníci…

Pracovníci jsou navíc velmi vstřícní a ochotní, takže nemůžu nic jiného, než tuto firmu všem vřele doporučit. Jen varuji, jsou o něco dražší než jiné úklidové firmy, ale mně to nijak nevadilo, protože za takovou kvalitu si ráda připlatím. To vybavení, které dokáže takto vyčistit koberce, také něco stojí a chemie na čištění taky, takže je potřeba se na to dívat i z tohoto úhlu pohledu. Je to investice, která určitě není třeba litovat. Své služby navíc nabízí po celé České republice, takže se nemusíte bát, že by vši zakázku nepřijali, pokud jste z menšího města nebo z vesnice. Působí i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pokud se chcete dozvědět více o jejich službách, podívejte se na jejich webovky.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top