Čištění podlah

Hloubkové čištění, nano impregnace, voskování průmyslových podlah, dlažeb, linolea Ústí nad Labem

Průmyslové čištění podlah

Otevírali jsme…

Otevírali jsme další pobočku prestižního butiku a já tam měla být vedoucí. Byla jsem za to moc ráda, protože jsem doufala, že to místo dostanu. A protože prodáváme opravdu jen to nejlepší zboží, tak je potřeba, aby tak podle toho vypadal i náš butik. A po pár měsících naše podlaha nevypadala úplně nejlíp.  A věděly jsme, že my vlastní silou ji nedokážeme vyčistit tak, aby vypadala opravdu skvěle. Ale já osobně jsem s žádnou neměla zkušenosti, protože v předešlé pobočce se o to staral někdo jiný. Tak jsem si řekla, že si vyberu někoho podle sebe. Takže jsem si sedla s kolegyněmi k počítači a hledaly a hledaly. Nakonec jsme si vybraly firmu Průmyslové čištění podlah, protože měla nejlepší recenze. Protože nerady jdeme do něčeho, co nemáme vyzkoušené, tak jsme opravdu dlouho ověřovali reference, abychom měly jistotu, že to dobře dopadne.

 

Domluvily jsme…

Domluvily jsme s nimi na termínu, kalkulaci a o všech ostatních náležitostech. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celou místnost a z výsledku jsme byli nadšení. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděly, jak skvělou práci odvedly, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože často nosíme vysoké podpatky a naše zákaznice taky, takže je to rozhodně velký bonus navíc. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

 

Takže…

Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která by nabízela skutečně kvalitní čištění koberců, tak vám rozhodně doporučuji tuto firmu. My s nimi byly spokojené v každém ohledu a neměnily bychom, takže není nic, co bychom jim mohly vytknout. A nabízí i celou řadu dalších služeb, které do budoucna určitě vyzkoušíme. Například i mytí výloh, které určitě do budoucna využijeme. I naše výloha se musí lesknout jako zrcadlo. Já osobně byla s firmou tak spokojená, že jsem jejich služby začala využívat i pro svou vlastní domácnost. Podlahy jsou nádherné a je pak s nimi mnohem méně práce – lépe se udržují. Proto na tuto firmu nedám dopustit a všem ji vřele doporučuji. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top