Čištění a úklid

Čištění oken naší firmou A SERVIS LIPKA zachránilo cestovku před krachem

Mytí oken

Zní to asi trochu nadneseně a možná i namyšleně. Že by čistá okna mohla zachránit cestovní kancelář před krachem? No možná v tom je i něco jiného, ale vězte, že čistá okna jsou velice důležitá a jsou dobrou vizitkou každé společnosti. Ať už se jedná o cestovní kancelář, cukrárnu nebo obchod s oblečením. O čem, že ale přesně mluvíme? O rodinné cestovní kanceláři, jejichž majitelé se na nás obrátili už před lety, ať jim pomůžeme s úklidem.

A od té doby nás nevyměnili. To taky o něčem svědčí, nemyslíte? Není to ale výjimka. Naši zákazníci se na nás pravidelně znovu obracejí a to nejenom v České republice, ale taky v zahraničí u našich sousedů- V Německu, Rakousku a na Slovensku. Ve všech těchto zemích totiž již dlouhodobě působí náš tým proškolených profesionálů. Kromě Mytí oken se naše firma nabízí také široké spektrum služeb spojených s úklidem, například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo o odstraňování plísní.

Ale…

Ale samozřejmě se také specializujeme na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškerých skleněných výplní.  Právě díky mytí oken jsme se dostali do kontaktu s místní cestovkou. Když jsme tam přijeli poprvé, musíme říct, že nás dojem nebyl nic moc. Okna byla matná, taková nějaká zašlá a skoro to vypadalo, že mají zavřeno. Dost nás překvapilo, když zevnitř vyšel mladý nadšený pár cestovatelů.

Ti si nám postěžovali, že se jim sice ze začátku  dařilo, ale nějak už to nefunguje. Poté co jsme domluvili všechno potřebné a zjistili o jak bezvadné lidi se jedná, jsme se dali do práce. A v ní pokračujeme už několik let, okna tedy už pěkně dlouho nevypadají zašedle, ale naopak září čistotou a krásně se lesknou. A díky čemu, že? Naše firma A SERVIS totiž používá k čištění ty nejlepší značkové čisticí prostředky, ale na rozdíl od jiných firem pro kvalitní mytí používáme takzvanou metodu suchého leštění.

To…

To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky. Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění. Naši zaměstnanci proto čistí okna a výlohy rozmývákem a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou.

Tento způsob leštění a čištění má několik výhod, mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt. Jsme rádi, že  se našim klientům v podnikání teď daří, a že jsou s námi spokojení.  Přejeme jim hodně dobrodružných cest a cestovatelských výprav. Nejlépe jako vedoucím zájezdu.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top