Čištění a úklid

Plíseň může vážně ohrožovat zdraví, proto není dobré ji přehlížet, vyzkoušejte LSG nátěr Praha

Plísně v bytě Praha

V našem útulku se nám začala tvořit plíseň, což byl velký problém, protože to nejenom může odrazovat nové potenciální majitele zvířátek, ale hlavně to ohrožovalo zdraví našich zvířat. A bylo potřeba se o to postarat, protože spousta z nich byla třeba po nějakém úrazu a potřebovali mimořádnou péči, takže by jim plíseň mohla akorát přitížit. Jenže se nám to nedařilo, plíseň se pořád vracela. Naštěstí si s tím poradila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Plísně v bytě Praha jejich revoluční protiplísňový nátěr LSG.

Vybrali jsme si ji podle recenzí na internetu, protože ji každý opravdu vychvaloval, byla to samá pozitivní recenze. Je založený na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít, takže se nemusíte bát, že by se na jím ošetřeném místě mohla plíseň vyskytnout. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

Takže…

Takže se nemusíte bát, že byste měli od plísně pokoj na půl roku a ocitli byste se v té plísňové noční můře znovu. Zaměstnanci nás také obeznámili s tím, jak nejčastěji může plíseň vznikat, tak zde jsou nějaké ty informace. Správná dlouhodobá relativní vlhkost vzduchu ve všech místnostech by měla být do hodnoty 55 %. Krátkodobě se může místnost od místnosti lišit, ale opravdu pouze krátkodobě. Je důležité pravidelně vlhkoměru relativní vlhkost vzduchu a podle toho organizujte výměnu vzduchu v místnostech větráním nebo jiným způsobem.

V místnosti taky není dobré sušit prádlo. Pokud nemáte na výběr, snažte se ho vždy sušit ideálně pouze v jedné místnosti, kde budete opravdu často větrat, aby došlo k potřebné výměně vlhkého teplého vzduchu za suchý studený vzduch. Také není dobré mít velké množství pokojových rostlin. Ale nebojte se, pokud se vám plíseň objeví, tak na tuto firmu je opravdu spolehnutí.

Co musím…

Co musím ještě vyzdvihnout, tak skvělou domluvu. Byli ochotní přijít o víkendu a to hned za čtyři dny, co jsme jim volali. Zaměstnanci byli také navíc moc milí, takže tuto firmu a jejich službu odstranění plísní můžeme všem jedině doporučit. Byli jsme s nimi spokojeni v každém ohledu a jsem si jistá, že jsme se na ně neobrátili naposledy.

Nabízí i řadu dalších služeb, jako je čištění podlah a koberců, mytí oken a podobně. Takže je vidět, že firma disponuje širokou odborností.  A to nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má tato firma opravdu široké pole působnosti. A my vám ji tímto vřele doporučujeme.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top