Čištění a úklid

Díky strojovému čištění Brno jsou naše koberce stále v perfektním stavu

Čištění koberce Brno, diskuse

Otevřeli jsme si rodinnou asijskou restauraci, a protože jsme chtěli, aby byla asijská nejen naší nabídkou, ale designem, tak jsme toho při jejím zařizování řídili. Moc se nám líbila, zákazníků máme opravdu hodně. A nechali jsme všude dát koberce. Protože pokud zákazníci sedí na polštářcích u nízkých stolků, tak jsme si řekli, že poetce budou lepší, aby také zákazníkům nebyla zima od noh nebo něco podobného. Ale po čase začali být trochu špinavé, takže jsme si řekli, že bychom si je měli nechat vyčistit, aby to nějak neubíralo na komfortu našich služeb.

Ale protože jsme neměli s nikým zkušenosti, museli jsme se obrátit na internet. Vlastně to měla na starosti manželka. Řekla mi, že nejlepší recenze na internetu měla firma A SERVIS  Čištění koberce Brno, diskuse, tak jsem ji kontaktoval. Domluvili jsme se na dni a ceně kalkulaci a všech ostatních podrobnostech, a potom ke mně přijeli a pustili se do práce. A když jsem viděl výsledek jejich práce, byli jsme všichni více než spokojení.

Koberce…

Koberce po čištění jejich strojovou metodou byly perfektně vyčištěné a získaly znovu výrazné barvy, pěkný nádech a po celé ploše mají nadýchaný vlas. Jejich čištění mě velice zaujalo, tak jsem si o jejich čištění zjistil něco více. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Od té doby se na ně obracíme pravidelně a naše koberce jsou tak neustále v perfektním stavu.

Jejich…

Jejich služba čištění koberců je opravdu prvotřídní kvality.  Tuto jejich službu jsem určitě nevyužil naposledy. Mohu všem lidem, kteří hledají nějakou solidní firmu, doporučit A  SERVIS LIPKA. s.r.o. Představují záruku kvality ve všech ohledech, zaměstnanci jsou velmi profesionální a ochotní a odvádí vážně vynikající práci.

A ani ne za příliš velké peníze. Protože z hlediska jejich kvality ceny jsou ceny přijatelné. Z hlediska poměru cena výkon je to rozhodně jedna z nejlepších firem, s nimiž jsem měl tu čest spolupracovat. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb a jsem si jistý, že jsou stejně dobré kvality jako jejich čištění koberců. Takže se na ně určitě ještě obrátíme.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top