Čištění a úklid

Na odstranění piva z koberce nejsou potřeba kouzla. Stačí to přenechat strojové metodě čištění Plzeň

Recenze čištění koberce

Zaschlé nápoje na koberci jsou vždy problémem, který se běžným čištěním zkrátka vyčistit nedá. Rozhodně ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla. Obzvlášť, když se jedná o tmavou tekutinu. Takových skvrn se například suchým čištěním bohužel nezbavíte. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců, takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh.

Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Plzeň  nabízíme.

Díky…

Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i zaschlé mexické kakao. Našim klientkám se rozlilo pivo přímo na světlý koberec.

Určitě si umíte představit, že taková skvrna je více než hodně viditelná. Bylo potřeba se o to postarat. A náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Takže…

Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i kakao v koberci. Protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná. Protože šel bez problému vyčistit. Bylo potřeba koberec vyčistit dvakrát, aby byl koberec jako nový, ale povedlo se nám tohoto výsledku dosáhnout.

Zákaznice byly velice rády, že jsme je zabavily tohoto nepříjemného problému. Takže jsme i my spokojení, že jsme jim mohli pomoci. Mezi naše služby nepatří jen čištění koberců, ale i podlah, mytí oken a odstraňování graffiti a plísní. Realizujeme po celo České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top