Ihned

Američané se v Capitolu loučí s Georgem Bushem starším. Pohřben bude v Houstonu

Státní obřad k uctění památky George Bushe staršího se v Národní katedrále koná za účasti prezidenta Donalda Trumpa a čtyř jeho předchůdců včetně Bushova syna George mladšího.
Rakev zahalená americkou vlajkou byla od pondělí, kdy byla z Houstonu dopravena prezidentským speciálem, vystavena v rotundě Kapitolu.
Ještě v pondělí bude rakev s pozůstatky Bushe letecky dopravena zpět do Houstonu, kde se ve čtvrtek uskuteční další smuteční obřad, po kterém bude Bush pohřben v College Station po boku své ženy Barbary a dcery Robin.

Státní obřad k uctění památky George Bushe staršího se v Národní katedrále koná za účasti prezidenta Donalda Trumpa a čtyř jeho předchůdců včetně Bushova syna George mladšího. Rakev zahalená americkou vlajkou byla od pondělí, kdy byla z Houstonu dopravena prezidentským speciálem, vystavena v rotundě Kapitolu. Ještě v pondělí bude rakev s pozůstatky Bushe letecky dopravena zpět do Houstonu, kde se ve čtvrtek uskuteční další smuteční obřad, po kterém bude Bush pohřben v College Station po boku své ženy Barbary a dcery Robin.Zpět na zdroj článku

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top