Čištění a úklid

Téměř každá špína jde z koberce dolů. Stačí se obrátit na ty správné lidi – čištění koberců Praha

Jak čistit koberce Praha

Nedávno jsme doma řešili opravdu velmi nepříjemnou situaci. Potřebovali jsme spravit lednici, a tak jsme ji kvůli tomu vypnuli i s mražákem. Takže se muselo vše vypnout. Ale  bohužel, když byla spravená, omylem jsme zapnuly jen lednici, ale ne už mražák. A uvědomili jsme si to až v tu chvíli, kdy nám z mražáku začala téct na zem voda a rozmačkané jahody, které dáváme do buchet, když pečeme. Takže když jsme ledničku otevřeli, spoustu věcí jsme museli vyhodit, protože se toho hodně zkazilo, bylo to snad tak čtyři dny a my si toho nevšimli.

Protože jsme do té doby z mražáku nic nepotřebovali. Takže nejenom, že to byla škoda jídla, ale také jsme museli řešit tu skvrnu z vyteklých jahod, protože máme v kuchyni koberec. Snažili jsme se to vyčistit, ale nepřineslo to výsledek, v jaký jsme doufali. Skvrna byla sice světlejší, ale stále hodně viditelná. Usoudili jsme, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Ale nevěděli jsme, na koho se obrátit, tak jsme se začali ptát našich známých.

A manželčina…

A manželčina kamarádka z práce nám doporučila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA Jak čistit koberce Praha, od které si prý nechává čistit koberce už roky. Než jsme jim zavolali, tak jsme si ještě jejich reference ověřili na internetu. A všude, co jsme o nich četli, byly pouze samé kladné ohlasy. Opravdu, byla to jedna pozitivní recenze za druhou, tak jsme naznali, že to za to bude stát, i když jejich metoda čištění kotoučovým strojem nepatří zrovna k těm nejlevnějším.

Zavolal jsem jim a domluvil s nimi termín čištění, kalkulaci a všechny ostatní náležitosti. V daný termín přijeli a pustili se do práce. Po poměrně krátkém čase mi řekli, že už mají hotovo, což mě opravdu příjemně překvapilo, protože jsem čekal, že taková procedura trvá mnohem déle. A rozhodně nemůže být řeč o tom, že by svou práci odbili. Koberec byl krásně vyčištěný a tím, že jsme ho neměli ani dlouho, tak vypadal zase jako úplně nový.

A skvrně…

A skvrně od guláše nezbyla jediná památka. Ani byste nepoznali, na kterém místě ta skvrna byla, struktura koberce byla na všech místech stejná. Navíc říkali, že po použití jejich chemikálií se špína už nebude tolik usazovat a měli pravdu, protože když teď něco dětem spadne na zem, tak si s tím poradíme bez problémů. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci.

Tuto firmu mohu skutečně jedině doporučit. Domluva s nimi byla perfektní a dost mě překvapila i rychlost jejich jednání. Proto na tuto firmu nemůžu říct jediné negativum, doporučujeme je v každém ohledu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top