Bydlení

Navštívte náš nový prívetivejší web, ktorý sme pre vás pripravili

ecostep susice ruk

Naša firma EcoStep, ktorá sa zaoberá predajom úsporných prístrojov do hygienických zariadení prichádza s novým webom, ktorý poteší každého jeho návštevníka. Pre tých, ktorí značku nepoznajú je dôležité pripomenúť, že hlavným podnikateľským cieľom je pomáhať nielen firmám, ktoré majú toalety v žalostnom stave vyžadujúcom totálnu rekonštrukciu, ale aj takým, ktoré chcú zvýšiť svoju prevádzkovú úsporu. EcoStep sa pritom zameriava nielen na slovenské, ale aj zahraničné firmy ktoré majú o takéto služby záujem. Keďže sa svojim zákazníkom snažíme vychádzať čo najviac v ústrety, pripravili pre vás nový o niečo prívetivejší web. Cieľom tejto zmeny je, aby si každý na prehľadnej stránke našiel informácie, ktoré potrebuje a aby sa čo najľahšie dostal k potrebným informáciám. Na hlavnej stránke máte možnosť vybrať si z kategórií ako produkty, služby, EcoStep, referencie alebo kontakt. Pod nimi nájdete základné informácie bez toho, aby ste museli dlho pátrať. Ak sa rozhodnete prezrieť si ponuku produktov, ktoré EcoStep ponúka, viete si o nich nájsť nielen potrebné údaje, ale aj ich vizualizáciu. Tá je potrebná pre všetkých zákazníkov, ktorých zaujímajú nielen parametre výrobkov, ale aj ich vzhľad a to, či im do hygienických priestorov dokonale zapadnú.

Hlavná stránka nového webu disponuje aj špeciálnou kalkulačkou, ktorá je v tejto oblasti prevratnou novinkou. Vďaka nej si dokážete presne vypočítať úsporu po prechode na bezvodné pisoáre a úsporné sušiče rúk. Porovnania vychádzajú z priemerných cien a spotreby v krajine, pričom dostanete veľmi presne čísla. Výsledkom kalkulačky je nielen ročná úspora vody v litroch, ale aj v oblasti financií a teda v eurách.

Stránka ponúka aj jednoduchý prechod do e-shopu, kde si pohodlne a rýchlo vyberiete tovar, o ktorý máte záujem. Manipulácia a orientácia v ňom je veľmi jednoduchá a prehľadná, nakoľko výrobky v ňom sú rozdelené do rôznych kategórií. Zoradiť ich môžete nielen podľa ceny, ale aj abecedy a odporúčania zákazníkov. Pri vhodnom produkte stačí zadať množstvo a vytvoriť objednávku takým istým spôsobom, ako ste zvyknutí pri nákupe v inom internetovom obchode. Nič nezvyčajné a komplikované vás pri nákupe cez web EcoStep nečaká a preto je vhodný aj pre ľudí, ktorí nie sú počítačovo veľmi zdatný. V prípade akýchkoľvek otázok, na ktoré ste nenašli odpoveď je na hlavnej stránke ponúkaná možnosť oslovenia predajcu správou. Ten sa vám ozve ihneď ako to bude možné buď formou správy alebo telefonátu. Vďaka tejto možnosti nového webu ste v priamom kontakte s predajcom, ktorý vám viem pomôcť so všetkým, čo potrebujete.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top