Odstranění plísně

Hledáte firmu, která by vám odstranila plíseň ze zdí? Kontaktuje Protiplísňové nátěry Ústí nad Labem

vlhkost a plísně

Určitě nejsem sama, která měla ve své domácnosti problémy s plísní a nevěděla, jak se jí zbavit. A bojovala jsem s ní opravdu dlouho. Až mě to donutilo si sednout k internetu a hledat, jak plíseň vlastně vzniká a jak se jí zbavit. Pokud vám jde o prevenci, tak je dobré udržovat neustále udržovat ve vašich místnostech 18 až 22 stupňů Celsia. Ne nechat nějakou místnost, kam třeba přes den tolik nechodíte, vychladnout pod těch 18 stupňů. – Protiplísňový nátěr

Protože…

Protože když během dne udržujete v nějakém pokoji chladnější vzduch než v ostatních místnostech a máte tam zavřeno, aby se tam teplý vzduch nedostával, tak v momentě, kdy do něj otevřete dveře, tak tam vletí teplý vzduch, který obsahuje mnohem více par než studený vzduch. V tomto případě se může na stěnách stropu, nebo v rozích nebo dokonce i na chladných kusech nábytku vysrážet vodní pára do formy kondenzátu nebo-li vody a problém už je na světě. Protože toto jsou přesně ty situace, kdy plíseň uvnitř místností vzniká.

Proto je lepší místnosti neustále vytápět, i když se to některým zdá méně úsporné. Ale opak je pravdou. Jenže v mém případě bylo už na takové opatření pozdě, protože plíseň už byla na světě. Ale i na to jsem našla řešení a tím bylo kontaktovat úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Protiplísňový nátěr, a využít její službu likvidaci plísní Praha.  Zaměstnanci si s plísní poradili a jejich nátěr LSG se postaral o tom, že se plíseň už znovu nevrátila. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám s tím pomohl – a to za ještě přijatelné peníze, tak u této firmy jsme na správné adrese.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top