Čištění podlah

Na strojové čistenie podláh odporúčam „Čistenie a nano impregnácia Bratislava“

Strojové čistenie podláh

Zdravím, povedala som si, že napíšem svoju veľmi pozitívnu skúsenosť, ktorú mám s upratovaciu firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čistenie podláh strojom. Máme doma všade podlahy a raz sa mi ich podarilo zašpiniť naozaj originálnym spôsobom. Dodnes teda neviem, ako sa mi to podarilo. Možno fľašu prevrhla moja mačka, ale raz sa mi vylial šampón na podlahu v kúpeľni, kde nemám kachličky, ale parkety.

Síce mám v oblasti podložku, ale šampón sa bohužiaľ vylial do roha, kde už podložka nebola. A ja som si to nevšimla a šampón stihol zaschnúť. Takže na podlahe zostal veľmi viditeľný fľak, ktorý sa mi nedarilo vyčistiť. Bolo na to treba upratovaciu firmu, takže som si hneď sadla k počítaču. Pátrala som po internetových vyhľadávačoch a diskusiách po iných firmách, ktoré by mi zaistili kvalitné vyčistenie podláh.

Potom som si povedala…

Potom som si povedala, že si ich rovno nechám vyčistiť v celom byte. Keď som si povedala, že už do toho budem investovať. Narazila som na firmu A SERVIS LIPKA a ihneď ich kontaktovala. Povedala som im svoje požiadavky a spýtala sa, kedy je možný najbližší termín. Bol som naozaj milo prekvapená, pretože mohli prísť hneď ďalší deň a ja som mala práve voľno a hodilo sa mi to. Hneď ako prišli, na nič nečakali a pustili sa do čistenia. A podaril sa im úplný zázrak.

Podlaha vo všetkých miestnostiach nádherne ožila a bola ako nová a fľak po šampóne samozrejme zmizol. Zamestnanci boli veľmi milí a opatrní k všetkému nábytku, takže mi fakt nenapadá nič, čo by som im mohla vytknúť, preto všetkým túto službu čistenie podláh Bratislava od A SERVIS vrelo odporúčam.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top