Čištění podlah

Strojové čistenie a renovácie podláh. Nano impregnácia Košice, Nanoimpregnácia, voskovanie, impregnácia

čistá a lesklá podlaha

Hrozne rada niečo vyrábam a mojou láskou je keramika. Mám na to vyhradenú jednu izbu, ale za roky jeho užívania ako mojej keramickej dielne dostala podlaha poriadne zabrať. Už bolo potrebné ju naozaj vyčistiť, pretože už to bolo veľmi špinavé. Tak som si vzala vedro a saponáty a pustila sa do toho. Lenže moje snaženie dopadlo tak, že podlaha vyzerala furt hrozne. Nakoniec som sa zmierila s tým, že to musím prenechať odborníkom. Kamarát mi odporučil upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čistenie podláh strojom.

Zavolala som im…

Zavolala som im a dohovorila sa s nimi na dátume čistenie a všetkých ostatných náležitostiach. Prišli ku mne domov a postili sa do práce. Odtiahli aj nábytok a vyčistili podlahu úplne po celej ploche miestnosti. Boli aj veľmi milí a ochotní a musím povedať, že s takými milými zamestnancami som sa už dlho nestretla. A ich výkon práce bol neuveriteľný, podlaha bola ako nová. Celkovo by som chcela firmu fakt pochváliť, pretože odviedli perfektnú prácu a ja som s nimi spokojná vo všetkých ohľadoch vrátane prívetivosti a ochoty ich zamestnancov.

Dúfam, že pridaním svojej skúsenosti pomôžem aj ostatným pri výbere upratovacej firmy, ak hľadáte čistenie podláh v Bratislave. Pretože nájsť dnes dobrú upratovaciu firmu je ako hľadať ihlu v kope sena. Firiem je hrozne veľa a máloktorá je už naozaj kvalitná a nezameriava sa len na kvantitu zákaziek. Táto firma navyše ponúka aj veľa ďalších upratovacích služieb ako je odstraňovanie plesní, čistenie kobercov a podobne, takže keď potrebujete aj niečo ďalšie, máte to pekne pri jednom a nemusíte ísť zbytočne do niečoho nového, kde nemáte istotu, že budete spokojní.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top