Čištění podlah

Na kvalitné strojové čistenie podláh vyberte osvedčenú firmu, Impregnácia, strojové čistenie, umývanie, podláh Bratislava

šmuhy od farby na podlahe

Steny u nás doma už boli celkom vyblednuté a už potrebovali oživiť. Tak sme si vybrali farby a vymaľovali sme ich. Robilo to päť ľudí vrátane nášho malého bratranca, ktorý tento typ prác miluje. Ale vedeli sme, že sa to určite nezaobíde bez nejakej menšej nehody, ako vždy. A samozrejme, že nezaobišlo, ale jeho vina to nebola. – Čistenie podláh strojom

Tentokrát som bola za nešiku ja a časť farby som vylial na podlahu. A čistiť sme to mohli, ako sme chceli, ale ničím to nešlo dole. Bolo jasný, že na to potrebujeme profesionálov z upratovacej firmy, pretože my s tým nepohneme. Na internete som sa dočítala o A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čistenie podláh strojom a kontaktovala som ich. Vypracovali finančný plán a dohodli sme sa následne na všetkých ďalších náležitostiach.

Prišli k nám…

Prišli k nám a pustili sa do čistenia. A keď skončili, boli sme vážne nadšení. Podlaha bola krásne vyčistená ako nová a ja som tak neskutočne rada, že som sa na A SERVIS obrátila. Za ich celkový prístup a dobre odvedenú prácu im ďakujem a vkladám svoju recenziu na net. Sú totiž naozaj veľmi schopní a milí, takže nemám žiadny dôvod, aby som ich neodporučila. Ich ďalšou výhodou je, že ponúka aj veľa ďalších upratovacích služieb, ako je čistenie kobercov, umývanie okien a ďalej.

Takže ak budeme napríklad potrebovať vyčistiť koberce, nebudeme musieť zbytočne vyhľadávať niekoho ďalšieho, pretože A SERVIS je pre nás zárukou kvality vo všetkých smeroch a navyše to má človek všetko pekne na jednom mieste, takže je ušetrený ďalšieho zbytočného vyhľadávania, pretože A SERVIS ponúka všetko, čo treba.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top