Čištění podlah

Nebojte sa podlahu z marmolea nechať strojovo vyčistiť od „Voskovanie Bratislava“, Voskovanie, strojové čistenie, umývanie, podláh

impregnácia podláh

Naša babička, ktorá býva na druhom konci republiky, mala nedávno úraz a má zlomenú nohu. Takže sa v rodine pravidelne striedame a jazdíme za ňou, aby sme sa o ňu postarali a pomohli jej, s čím bude treba. Čo ma ale hneď po príchode k babičke prekvapilo, bol stav jej kuchyne. Bolo očividné, že babička už starostlivosť o domácnosť nestíha. V jej veku sa nie je vôbec čomu diviť, ale predsa len som nechcela, aby zdržiavala v takých podmienkach. Tak som sa pustila do upratovania kuchyne. – Čistenie podláh Košice

S čím som si však nemohla poradiť, bola podlaha. Babička má v kuchyni liate marmoleum a asi ho už veľmi dlhú dobu nikto nečistil. Predovšetkým pri kuchynskej linky bolo zanesené tak, že som sa s jednou škvrnou párala asi 15 minút a rovnako to nebolo ono. Nakoniec som toho nechala, toto by som mohla robiť po celú dobu, ktorú som chcela u babičky stráviť, a rovnako by to nestálo za veľa.

Strojové čistenie podláh profesionálne čistenie podláh profesionálne umývanie parket

Navyše sa mi…

Navyše sa mi zdalo, že podlaha v kuchyni trošku na niektorých miestach kĺže, a to nebol práve ideálny stav pre babičku. Ďalší pád bolo to posledné, čo by potrebovala. Napadlo ma, že by mohlo pomôcť navoskovanie podlahy. Dala som sa do hľadania firmy, a keď som našla A SERVIS LIPKA, s.r.o.Čistenie podláh Košice, ktorý má skvelá hodnotenia. Vykonáva aj strojové čistenie podláh všetkých možných materiálov vrátane marmolea, moje hľadanie skončilo.

S firmou som sa dohodla na všetkom potrebnom. Vyslala k nám svojich pracovníkov podľa dohody. Nijako sa s tým nepárali a zanedlho vyčistili podlahu tak, že sa len skvela čistotou. Použitie tej pravej čistiacej chémie a efektívneho stroja sa vyplatilo. Voskovanie podlahy vykonávali s rovnakou efektivitou a zručnosťou. Babička bola úplne spokojná. Teraz už podlaha nebude toľko kĺzať a navyše bude oveľa ľahšie ju udržať v čistote.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top