Čištění podlah

Hĺbkové čistenie dlažby, liate a vinylové podlahy. Impregnácia a strojové umývanie podláh Bratislava

Bratislava podlahy, čistenie

Pekný deň všetkým. Rada by som povedala pár viet o spoločnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava podlahy, čistenie, ktorá pred časom podlahy upratovala aj u mňa. Prinávam, veľmi sa mi do tej roboty nechcelo, ale pracovníci A SERVISu všetko zvládli na výbornú. Ešte pred samotným začatím prác sa ma spýtali, aký veľký je náš dom, aké sú rozmery izieb a podobne. Vďaka týmto informáciám si detailne rozvrhnú systém činnosti a podľa toho vyšlú svojich zamestnancov. Aj s prílušnou technikou na dané miesta. V mojom prípade prišli o tri dni a hneď sa pustili do práce.

Dokonale fungujúci systém

Upratovacia spoločnosť A SERVIS zásadne používa techniku strojového čistenia a voskovania podláh pomocou kotúčového stroja. Vyčistili mi podlahy nielen v kuchyni, predsieni a v izbách, ale bezchybne zvládli aj príslušenstvo v celom dome. Nábytok si poodtiahli sami a podlahy dôkladne vyčistili. Stroj mali naplnený chemickým roztokom, ktorý namiešali pre čistenie práve našich domácich priestorov. Pri pohľade na ich prácu som si uvedomila, že ja sama by som prišla pri tejto drine o ruky a výsledok by za to nestál.

Určite s nimi budem spolupracovať aj nabudúce

Všetko sa vo finále lesklo a voňalo čistotou. Na okamih ma pochytila akási ľutosť, že som si zároveň nedohodla aj čistenie kobercov, ktoré A SERVIS ponúka. Dnes som si celkom istá, že táto firma pre mňa nepracovala naposledy. Ich služby určite ešte využijem. Pochopiteľne skúsim aj iné služby, lebo som presvedčená, že výsledky budú aj v tomto prípade skvelé. Ak ku kvalite prirátam ochotu, spoľahlivosť a úsmev každého z pracovníkov, nemám o čom uvažovať.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top