Odstranění plísně

Samotná dezinfekcia pleseň nezlikviduje, účinný je LSG protiplesňový náter, odstránenie plesní Nitra

zbaviť sa plesne

V dome mojich rodičov sa pravidelne vytvárajú plesňové povlaky na stenách. Deje sa to predovšetkým v kuchyni, určite je to spôsobené varením, teda zrážaním pary a udržovaním vlhkosti na stenách. zbaviť sa plesne

čím odstrániť plesne

Otec to zakaždým rieši tak, že na plochy nastrieka nejakú odpornú dezinfekciu

Otec to zakaždým rieši tak, že na plochy nastrieka nejakú odpornú dezinfekciu, kvôli ktorej sa nedá v byte dýchať, pokiaľ sa poriadne nevyvetrá. Dezinfekcia na určitú dobu zaberie, pleseň na povrchu zmizne a otec si myslí, že zvíťazil. Ale si vôbec neuvedomil, že ide len o prechodnú dobu. Pleseň sa udržuje v stenách, podarilo sa zničiť len to , čo vystúpilo na povrch. A za čas sa pleseň objaví samozrejme aj na povrchu, otec opäť vytiahne dezinfekciu a je spokojný, ako to pekne funguje.

Už nejakú dobu rodičov prehováram, aby to konečne začali riešiť poriadne. Jedného dňa som k nim pozval pracovníkov A SERVISU LIPKA, s.r.o. zbaviť sa plesne, aby sa na pleseň pozreli a navrhli vhodný spôsob jej likvidácie. Dokázali viac než to, svojím milým vystupovaním si rodičov hneď získali. A tí boli konečne ochotní niekomu naslúchať.

najlacnejšie odstránenie plesneprípravky na odstránenie plesne

Dozvedeli sme sa všetko o tom, ako vzniká pleseň

Dozvedeli sme sa všetko o tom, ako vzniká pleseň, prečo sa vytvára v dome rodičov práve tam, kde sa vytvára a že je zbytočné na pleseň používať len dezinfekciu. Rodičia konečne pochopili, že je potrebné podniknúť niečo iné. Bolo im doporučené nechať si naniesť LSG protiplesňový náter, ktorý zamedzuje vzniku vlhkosti.

Rodičia s nanesením náteru bez váhania súhlasili. A za niekoľko dní už u nich boli pracovníci A SERVISU a mechanicky odstraňovali pleseň za steny, túto fázu robili obzvlášť precízne, aby bola pleseň odstránená dokonale. Čistú plochu zastriekali dezinfekčným prostriedkom bez chlóru a po 24 hodinách pôsobenia naniesli aj samotný LSG náter. Ten zatiaľ funguje bez chyby, rodičia už pomaly zabúdajú ako pleseň vyzerá.

kvalitné odstránenie plesnekto odstráni plesne

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top