Bydlení

Rodinné bazény vhodné do každej záhrady

rodinny bazen

Spojiť príjemné s užitočným, ako si naplniť horúce letné chvíle. To je väčšinou predstava každého (nielen) prepracovaného človeka, ktorý si chce užiť rodinnú pohodu na záhrade svojho domu.

Ak túžite po vlastnom rodinnom bazéne, od minimalistickej až po raritnú, naplní Bazénservis akúkoľvek predstavu. Bazén je síce prvotriednou investíciou, ktorá tvorí šesť až osem percent celkových nákladov na vybudovanie domu. Hodnotu nehnuteľnosti potom zvyšuje o dvanásť až pätnásť percent – za predpokladu, že je vybudovaný profesionálne. Bazén si teda môžete vybrať, či chcete lacnejší, fóliový, alebo ten drahší, s keramickým obkladom. Pri fóliovom rodinnom bazéne je vynikajúcou vlastnosťou jeho hydroizolačná fólia ALKORPLAN. Jej vlastnosti sa prispôsobia akémukoľvek tvaru bazéna, dá sa inštalovať rýchlo a kedykoľvek, vydrží dlho a k tomu je aj vysokoodolná. Navyše, fóliami viete potešiť aj deti – k dispozícii je skrášlenie fólie rôznymi obrázkami a farebnými motívmi podľa akýchkoľvek predstáv.

Pri rodinnom bazéne s keramickým obkladom je jediným riešením absolútny a dokonalý súlad s jeho interiérom. Tieto bazény sú určené väčšinou pre náročnejších a minimalistických zákazníkov, ktorým záleží aj na výtvarnej predstave. Preto je výstavba takéhoto bazéna aj časovo náročnejšia, vyžaduje si budovanie železobetónovej vane z vodostavebného betónu, nanesenie hydroizolačnej stierky, a tiež 7-dňovú zátopovú skúšku, počas ktorej pracovníci Bazénservisu testujú nepriepustnosť vane. Až potom prichádza na rad lepenie keramických obkladov. Keramické rodinné bazény bazénservis sú mimoriadne výnimočné pre ľudské oko a aj pohodlie.

V rámci návrhu bazénu vie architekt povedať, ako by mal bazén vyzerať. Či ho zladiť s interiérom samotného bazéna, ako ho umiestniť v rámci vašej záhrady, či ladí v kombinácii s vašou rastlinnou výsadbou a kam konkrétne sa vo vašej záhrade hodí. Dôležitou súčasťou, ktorú mnohí zákazníci vyhľadávajú, je zastrešenie rodinného bazéna. Nejde totiž len o počasie, ale aj o pocit pohodlia, komfortu a ochrany bazéna. Potom, keď sa architekt spolu so žiadateľom dohodnú, vypracujú detailný projekt, na základe ktorého sa realizuje výstavba celého bazéna.

Bazén a jeho stavbu zabezpečujú vždy iba kvalifikovaní špecialisti. Ich úlohou je od vymerania výkopu jamy, betonáže, zátopovej skúšky, pokládky potrubných rozvodov, inštalácie fólie alebo lepenia keramiky, montáže strojovej časti technológie či úpravu kvality vody v dohodnutom termíne zabezpečiť aj dostatočnú dezinfekciu. Pre rodinný bazén je dôležitá aj údržba aj servis. Firma Bazenservis používa iba materiály renomovaných európskych dodávateľov. Firma sa stará o bazény a poskytuje im servis. Zákazníci preto využívajú nielen záručný, ale aj pozáručný servis a vedia sa na špecializovaných pracovníkov spoľahnúť. Veľmi dôležité je podotknúť, že o bazén sa musí starať každý sám aj v rámci svojho presvedčenia, nakoľko je to síce drahšia, ale úspešná investícia pre celú rodinu, oddych, relax a pokoj na dlhé roky.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top